Bakırköy Temizlik Şirketi

Bakırköy Ofis Temizlik Şirketi

Bakırköy Ofis Temizlik Bakırköy ofis çalışanları için yeni düzende ofis temizlik programları hazırlayan  Işıltı Bakırköy Ofis Temizlik Şirketi yaklaşık 25 yıldan bu yana bölge ofislerine hizmet vermektedir. Bakırköy’de 90’lı yıllardan bu yana çalışmalarına başlayan şirket, ev ofis temizlikleri başta olmak üzere temizliğin her dalında Bakırköy’lülere hizmet vermektedir.

Bakırköy Boş Ofis Temizliği,  boya badana sonrası, tadilat sonu, inşaatı bitmiş ofislerin temizlik aşamaları ve malzemeleri birbirinden farklı olup gerektiği zamanlarda keşif hizmeti için bilir kişi gönderilmektedir. İnşaat sonu temizlik yaparken mevcut kum ve tadilat artıklarının ortamdaki eşyaları ve yüzeyi çizmemesine özen gösterilir. Bakırköy inşaat sonu ofis temizliği için her an keşif hizmeti yürütülebilmektedir.

Bakırköy Eşyalı Ofis Temizlik Şirketi, eşyalı ofislerin iç ve dış temizlikleri, Bakırköy ofis cam temizliği, Bakırköy ofis cilalama hizmetleri en iyi şekilde yapılmaktadır. Eşyalı ofislerde intizamlı davranan personellerimiz, mobilyaları bir köşeden bir köşeye dikkat ederek çekmektedir.

Bakırköy Ofis Temizlik Şirketimizin İletişim numaraları: 0212 5016460. 05326449912.

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi