haberUncategorized @trAvcılar Ev Temizliği

Avcılar Temizlik Şirketi

Avcılar Temizlik Şirketleri 

Avcılar ev temizliği hizmetleri : 
Her insan evinin ve ofisinin düzenli ve tertemiz olmasını ister. Fakat herkes arzuladığı bu düşünceyi gerçekleştiremez. Kir ve toz sadece üstümüzden başımızdan değil havadan dahi oluşabilen istenmeyenlerimizdir. Düzenli temizlik yapan ev hanımları bile, evlerine oldukça titizlikle bakmakta sürekli toz almakta ve temizliklerini yapmakta oldukları halde kir ve toz ile başa çıkamamaktadırlar. Yapılan temizlikler sadece yüzeysel olmakta ve ertesi güne tesir etmemektedir. Işıltı Temizlik Firması tüm bu kirlenmelerin önüne nasıl geçiyor? Lokal olarak ortadan kaldırılamayan bu yoğun kirler 1 günde nasıl ortadan kaldırılıyor? Firmamız diğer firmalar gibi 3 gün 1 kişi ile değil, robot makineler ile 1 günde full ekip halinde donanımlı halde işi başlayıp bitiriyor.

Ev temizliği hassasiyet isteyen önemli bir iş olduğu kadar bir o kadar da zahmetli bir iştir. Kadınlar dışarıda bir işte çalışmamalarına rağmen günlük ev temizledikleri ve toparladıkları için oldukça fazla yorulmaktalar. Avcılar Ev temizliğinden en ideal verimi alabilmek için Avcılar Ev Temizlik Şirketi olarak tamamen makineler kullanılarak ve uzman personellerin deneyimleri ile evleriniz ideal temizlik düzeyine ulaştırılmaktadır. Evlerinizin m2’sine ve temizlik durumuna göre sizlere özel olarak hazırlanacak fiyat listesine, temizlik esnasında kullanılacak temizlik aletleri ve makineleri de dahildir. Ev temizliği işinde yıllardır hizmet veren İstanbul Temizlik Şirketi, Yüzlerce referansı ile işinden ne kadar dikkatli ve titiz olduğunu göstermektedir. Amacı müşteri memnuniyet ve güler yüz esası olan firmamızda çalışan deneyimli elemanlar, işe başlamadan önce eğitilmekte ve gereken tüm esaslar öğretilmektedir. 

Evinizi temizletmek ve ilk gün ki güzelliğine kavuşturmak için İstanbul Temizlik Firması Işıltı Temizliği seçmiş olduğunuz takdirde personellerimiz eşyalarınızı özenle yerlerinden taşıyacak ve hiçbir zarar gelmeyecek şekilde teknolojiden de yararlanılarak muhafaza edecektir.

Ev temizliği sırasında uygulanacak tüm aşamalar hijyen hususlarına dayanmaktadır. Dezenfekte ve mikroplardan arındırma işlemi büyük bir titizlik ile yapılmaktadır. 
Firmamızın ev temizliği hizmeti verdiği bazı konular ise şunlardır; 

Dayalı-döşeli ev temizliği / daire temizliği , inşaat sonrası daire temizlik / ev temizliği şirketleri, tadilat sonrası ev temizliği şirketleri ve boş daire / ev temizliği, Taşınma öncesi ev temizliği, Buharlı ev temizliği ve daha pek çoğu. Kaliteli ve doğru firma ile çalışmak istiyorsanız Işıltı Temizlik Group binlerce referansı ile bir telefon uzağınızda.

Avcılar Ofis Temizliği Hizmeti; Dünya Sağlık Örgütü ölçümlerine ve bunca yıl firmamızın yaptığı çalışmalardan edinilen bilgilere göre, işletmelerin verimliliğinde en temel esas olan hijyenik temizliğin, ofis bünyesinde ve gene işletmelerin iç yapısında çalışan kişilerinde iş ve yaşam grafiğini olumlu yönde etkilediğini kanıtlamıştır. Genel başarıyı oluşturan günlük başarının, ilk başlangıcı sabah başlıyor ise sabahına temiz ofis ortamında başlayan kişi için başarı kaçınılmaz olacaktır. Dolayısı ile bu durumdada temiz ortam oluşturan işletmeler de karlı çıkacaktır. Heleki günümüzde koronavirüs dahil bunca tedirginlik varken.

Avcılar temizlik şirketleri

olarak Işıltı Temizlik, bölge müşterilerimizin temizlik ihtiyaçlarına mütemadiyen aralıksız olarak hizmet vermektedir. 
Avcılar temizlik firmaları içerisinde profesyonel temizlik hizmetleri anlayışı ve disiplinli temizlik personellerimiz ile sürekli tercih sebebi olmayı başardık. Avcılar temizlik şirketleri arasında gerek referanslarımız, gerekse hijyen kurallarına uygun çalışmalarımızla da yine tercih edilen temizlik firmaları olarak en ilklerde yerimizi almayı başardık.

Ayrıca personelin sağlığı üzerinde direk etkili olan ofis temizlik ve hijyen uygulamalarının zamanında ve rutin olarak yapılması, yine personelinizin vaktinin büyük bir bölümünü lavabolarda kişisel temizliğe harcamamasına, ve çalışma sahasında daha verimli olmasına büyük ölçüde katkı sağlayacaktır. Bunun yanında insanlar vakitlerinin çoğunu evlerinden daha fazla ofislerinde geçirirler.
Ofis temizliği , depo temizliği, kuaför temizliği, büro temizliği, iş yeri temizliği sürekli yapılan işletmelerde, çalışma ortamının temiz olması çalışanların motivasyonunu her zaman arttıran önemli bir etkendir.

Villa sahibinin mobilyaları, kişisel zevki ve hijyen ihtiyacı ile bizim profesyonel birikimimiz birleşmektedir. Villa temizliği ve benzeri mekanlarınız için periyodik olarak veya siz değerli müşterilerimiz istekleri doğrultusunda değerlendirilerek en üst düzeyde vermeyi arzuluyoruz. Villa temizliği siz değerli müşterilerimizin aile yaşam kalitesini daha rahat ve daha geniş bir ortam sağlanması amacıyla yaptırmış olduğunuz villanızı, satın alınmış bir villa veya tadilat görmüş bir villa temizlik hizmeti veya inşaat sonrası villa temizliği esnasında kullanılan temizlik ürün ve kimyasallar TSE standartlarına uygun temizlik ürünleridir.
Villa temizliği; eşyalı villa temizliği, tadilat sonrası villa temizliği, havuzlu villa temizliği, inşaat sonrası villa temizliği gibi gruplara ayrılmaktadır.Avcılar Buharlı Temizlik HizmetiBuharlı Temizliğin Faydaları saymakla bitmez. Buharlı Temizlik Makinelerimiz ile hiçbir katkı maddesine gerek kalmadan sadece su buharı ile temizlik yapan ve dezenfektan dahil temizlik yapabiliyoruz. Buharlı Temizlik hizmetimiz evde, villa da, iş yerinde ve otomobilde hemen her yüzeyde ve fabrika makinelerinde mükemmel bir temizlik ve hijyen sağlar. Daha az zamanda, daha az efor sarf ederek, çok daha fazla iş yapabilmekteyiz. Personellerimiz bu konuda eğitilmiştir.  Buharlı temizlik, hem ucuz hem de çok kolay olanıdır. Gereksiz zaman ve enerji sarfiyatını önler. Özellikle allerjik bünyeler açısından sıkıntı yaratan ev tozları ve mitelerdan buhar yardımı ile kurtulmak mümkün.

Buharlı Temizleyici kullanmakla, kimyasalların da sağlığımıza verdiği zararlardan kurtulur; evinizin yada iş yerinizin daha uzun süre temiz kalmasını sağlarsınız. Kireçli banyo ve yağlı mutfak duvar fayansları, buharlı temizliğin gücü ile pırıl pırıl olurken, koku, kir ve mikro organizmalardan da arındırır. Sulu buhar, mutfakta temizlenecek yüzeylere püskürtülerek yapışmış, yerleşmiş kirleri, yağları kabartır ve daha sonra bu kir ve yağlar kuru bir bezle silinerek ya da su ile yıkanarak yok olur.

Kuru buhar ve sulu buhar nerelerde kullanılır? 
Mozaik yüzeyler, halılar, kilimler, parke, fayans, mermer, taş gibi yer döşemeler, derz araları, duvarlar, kapılar, pencereler, yataklar, yorganlar, buharlı ev temizliği koltuklar, kanepeler, ocaklar, fırınlar, davlumbazlar, aspiratörler, ahşap olmayan dolaplar, kitaplıklar camlar, avizeler, panjurlar, klozetler, lavabolar, kalorifer petekleri, oto iç döşemeleri, motoru, jantları, doğal ve yapay çiçekler, ayakkabı altları, buharlı ofis temizliği, paspaslar gümüşler, metal eşyalar, yerinde koltuk ve yatak yıkama Servisi

Avcılar Koltuk Yıkama ve Yatak Yıkama: Yerinde Koltuk Yıkama
 Servisimiz ile tüm koltuk, yatak ve kanepeleriniz tertemiz olacak. Evlerinizde kiri en fazla çeken eşyalardan olan koltuk ve yataklarınız temizce yıkandığı takdirde hem eski görselliğini kazanacak hem de sağlığınızı tehdit eden mitelardan arınacak. Koltuk ve sandalyeler yıkama fırçalama püskürtme, vakumlama ve emme sistemi ile temizlenir.

Işıltı ev temizlik firması olarak, koltuk yıkama işlemi öncesinde buharlı temizlik sistemiyle koltuk kılıflarının duruma göre sulu ve ya kuru buhar uygulaması yapılarak koltukların dezenfekte edilmesi sağlanır. Buharlı koltuk dezenfekte işleminin bir diğer faydası ise koltuk ve diğer oturma gruplarının içerisine işlemiş kötü kokuların yok edilmesinde büyük bir etkisi vardır.

Avcılar temizlik firmaları, avcılar temizlik, avcılar temizlik firması, avcılar ev temizlik şirketleri, avcılar temizlik şirketi, avcılar ev temizliği, avcılar ofis temizliği, avcılar inşaat sonrası temizlik, avcılar depo temizliği, parseller temizlik, harami dere temizlik, cihangir temizlik, örnek mahallesi temizlik, ambarlı temizlik, şükrü bey temizlik, karayolları temizlik, deniz köşkler temizlik, reşit paşa temizlik, küçük çekmece temizlik