Avcılar Ev Temizliği

Avcılar temizlik

Yüzlerce referansı ile işinden ne kadar dikkatli ve titiz olduğunu göstermektedir. Amacı müşteri memnuniyeti olan firmamızda çalışan deneyimli elemanlar, işe başlamadan önce eğitilmekte ve gereken tüm esaslar öğretilmektedir. 

Mekanınızı ilk gün ki güzelliğine kavuşturmak için firmamızı seçerek pişman olmayacaksınız.  Personellerimiz eşyalarınızı özenle yerlerinden taşıyarak zarar gelmeyecek şekilde teknolojiden yararlanılarak muhafaza edilecektir.

Avcılar Ev Temizlik Şirketi 

Her insan evinin ve ofisinin düzenli ve tertemiz olmasını ister. Fakat herkes arzuladığı bu düşünceyi gerçekleştiremez. Kir ve toz sadece üstümüzden başımızdan değil havadan dahi oluşabilen istenmeyenlerimizdir. Düzenli temizlik yapan ev hanımları bile, evlerine oldukça titizlikle bakmakta sürekli toz almakta oldukları halde kir ve toz ile başa çıkamamaktadırlar. Yapılan temizlikler sadece yüzeysel olmakta ve ertesi güne tesir etmemektedir.

Tamamen profesyonel makineler kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Evleriniz, uzman personellerin deneyimleri ile ideal temizlik düzeyine ulaştırılmaktadır. Ortam durumuna göre sizlere özel olarak hazırlanacak fiyat listemizi görebilirsiniz. Temizlik esnasında kullanılacak temizlik aletleri ve makineleri dahildir.

Firmamızın ev temizliği hizmeti verdiği bazı konular aşağıdadır.

  • Dayalı döşeli daire temizliği,
  • inşaat ve tadilat sonrası ev temizliği şirketleri
  • Eşyalı ve boş ev temizliği.
  • Kaliteli ve doğru firma ile çalışmak istiyorsanız Avcılar Işıltı Temizlik Group binlerce referansı ile bir telefon uzağınızda.

Avcılar Ofis Temizliği Hizmeti

Dünya Sağlık Örgütü yaptığı çalışmalardan edinilen bilgilere göre, işletmelerin verimliliğinde en temel esas olan hijyenik temizliğin önemi büyüktür. Ofis bünyesinde ve gene işletmelerin iç yapısında çalışan kişilerinde iş ve yaşam grafiğini olumlu yönde etkilediğini kanıtlamıştır. Genel başarıyı oluşturan günlük başarının, ilk başlangıcı sabah başlıyor ise güne temiz ortamda başlayan kişi için başarı kaçınılmaz olacaktır. Dolayısı ile bu durumda da temiz ortam oluşturan işletmeler de karlı çıkacaktır. Hele ki günümüzde bunca hastalık ve tedirginlik varken.

Avcılar Genel Temizlik

Bölge müşterilerimizin temizlik ihtiyaçlarına mütemadiyen aralıksız olarak hizmet vermektedir. Profesyonel temizlik hizmetleri anlayışı ve disiplinli temizlik personellerimiz ile sürekli tercih sebebi olmayı başardık. Gerek referanslarımız, gerekse hijyen kurallarına uygun çalışmalarımızla da yine tercih edilen temizlik firmaları olarak en ilklerde yerimizi almayı başardık.

Avcılar Villa Temizliği; villa sahibinin mobilyaları, kişisel zevki ve hijyen ihtiyacı ile bizim profesyonel birikimimiz birleşmektedir. Villa temizliği ve benzeri mekanlarınız için periyodik programlar hazırlıyoruz. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda teklif hazırlayarak en üst düzeyde vermeyi arzuluyoruz. Daha rahat ve daha geniş bir ortam sağlanması amacıyla yaptırmış olduğunuz alanlarınızda hijyeni sağlıyoruz. Sıfır, tadilat ya da inşaat sonrası villa temizliği esnasında kullanılan temizlik ürün ve kimyasallar TSE standartlarına uygundur.

Avcılar Buharlı Temizlik Hizmeti

Buharlı Temizlik Makinelerimiz ile katkı maddesine gerek kalmadan sadece su buharı temizliği yapabiliyoruz.  Bu hizmetimiz ev, villa, iş yerinde ve otomobilde hemen her yüzeyde ve fabrika makinelerinde mükemmel bir hijyen sağlar. Daha az zamanda efor sarf ederek çok daha fazla iş yapabilmekteyiz. Personellerimiz bu konuda eğitilmiştir.  Buharlı temizlik, hem ucuz hem de çok kolay olanıdır. Gereksiz zaman ve enerji sarfiyatını önler. Özellikle allerjik bünyeler açısından sıkıntı yaratan ev tozlarından buhar yardımı ile kurtulmak mümkün.

Avcılar Koltuk Yıkama ve Yatak Yıkama 

Yerinde Koltuk Yıkama
 Servisimiz ile tüm koltuk, yatak ve kanepeleriniz tertemiz olacak. Evlerinizde kiri en fazla çeken eşyalardan olan koltuk ve yataklarınız temizce yıkandığı takdirde eski görselliğini kazanacaktır. Sağlığınızı tehdit eden mitelardan arınacaktır. Koltuk ve sandalyeler yıkama fırçalama püskürtme, vakumlama ve emme sistemi ile temizlenir.

Koltuk yıkama işlemi öncesinde buharlı temizlik sistemiyle koltuk kılıflarının duruma göre sulu ve ya kuru buhar uygulaması yapılır. Aynı anda koltukların dezenfekte edilmesi sağlanır. Buharın, koltuk ve diğer oturma gruplarının içerisine işlemiş kötü kokuların yok edilmesinde büyük bir etkisi vardır.

Avcılar Temizlik Danışma

Avcılar inşaat sonrası temizlik, parseller temizlik, ambarlı temizlik, deniz köşkler temizlik 05326449912.
author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi