Zeytinburnu Temizlik Şirketleri; Zeytinburnu, denize yakınlığından ve suyun dericilik sektöründe kullanılabilmesinden dolayı uzun yıllar dericilere hitap etmiştir. Günümüzde ise her kesimden çalışanı ve yeni iş merkezleri ile oldukça revaçtadır.

Merter, Bayrampaşa, Davutpaşa, Esenler, Bahçelievler, Bakırköy, Bağcılar, Fatih, Topkapı semtlerine ve E 5’e yakın oluşu bölgenin hızlı canlanmasını sağlamıştır. Ayrıca yeni plaza ve iş merkezlerinin, ferah yeni dizayn fold ofislerin yanı ısra akıllı ev ve binaların da yapılması ile Işıltı Temizlik Şirketi’nin yeni merkezi olmuştur.

Zeytinburnu ofis temizliği; plaza, işyeri ve ofis temizlikleri için parttime temizlik personeli, fulltime sözleşmeli personel, çaycı personel yerleştirme hizmetlerimiz mevcuttur. İnşaat sonu ofis temizliği, boş yada dolu ofis temizliği, uygun makine ve aparatları ile ve bu işi bilen temizlik personellerimiz ile halledilir.

Zeytinburnu ev temizliği; site, villa, daire ve her türlü ev temizliği, dericiler mağaza temizlik, ev içleri ve apartman ortak alanları, merdivenleri dahil olarak yapılır. İnşaatı yada tadilatı bitmiş dairelerin ince temizliği, eşyalı dairelerin halı ve koltuk yıkaması, yatak yıkaması, cam temizliği, mutfak, banyo temizliği, balkonlarının temizliği, seramik ve fayanslarının temizliği, sert zemin ve parke yüzey temizlikleri en iyi şekilde yapılır.

zeytinburnu-temizlik-sirketiZeytinburnu dış cephe ve cam temizliği; Işıltı Temizlik Şirketi olarak Zeytinburnu’deki yüksek cephelerin, okul, plaza, rezidans, ev ve ofislerin cam temizliğini vinçli yada dış cephe asansörlü olarak A tipi uzman camcılarımız ile yapmaktayız. Zeytinburnu bölgesini adım adım bilen temizlik firmamız gerekli uygulama ve prosedürlerimiz ile iş öncesi tarafınızı bilgilendirmektedir. Cephe ve camlarda kullandığımız kimyasallar, asitik olmayıp cephelerinize ve kompozitlerinize zarar vermediği gibi, yağmur suyunun akışkanlığını sağlar. Temizlik uzun süre gider.

Zeytinburnu bölgesinde yapılan temizliklerden bazıları, cami temizlikleri, kilise temizliği, hastane temizliği,  okul temizliği, dericiler temizlik, ofis temizlikleri, yangın ve su baskını temizlikleri, boş ve eşyalı daire temizlikleri. Hizmet verilen bazı mahalleler, Çırpıcı, Seyit nizam, Merkez Efendi, Telsiz, Kazlı Çeşme, Maltepe, Sümer, Yenidoğan, Gökalp Mahallesi, Fatih temizlik işleri.

Zeytinburnu temizlik personeli arayışlarınız ev ve ofis temizlikleriniz için Bayrampaşa merkez bürodan hizmet verilmektedir.

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi