Zeytinburnu Temizlik Şirketi

Zeytinburnu Ofis Temizlik Şirketi

Zeytinburnu ofis çalışanları için yeni düzende ofis temizlik programları hazırlayan  Işıltı Zeytinburnu Temizlik Şirketi yaklaşık 25 yıldan bu yana bölge ofislerine hizmet vermektedir. Yetişmiş teknik kadro ve yeniz tip hijyen anlayışının gerektirdiği tüm standartlara sahip olan şirket, bölge müşterisine şimdiye kadar görülmemiş avantajlar ve ofis kampanyaları sunuyor.

Zeytinburnu’nda 90’lı yıllardan bu yana çalışmalarına başlayan şirket, ev ofis temizlikleri başta olmak üzere temizliğin her dalında Zeytinburnu’lulara hizmet vermektedir. Temizliğin farkını sabit müşterisini tutmakta bularak kaliteyi yaşatmanın gururuna sahibiz.

Zeytinburnu Boş Ofis Temizliği,  boya badana sonrası, tadilat sonu, inşaatı bitmiş ofislerin temizlik aşamaları ve malzemeleri birbirinden farklı olup gerektiği zamanlarda keşif hizmeti için bilir kişi gönderilmektedir. Zeytinburnu inşaat sonu ofis temizliği için her an keşif hizmeti yürütülebilmektedir. Tadilat çalışmalarının arkasından yerleşik düzende hizmet skalalarını iyi tutturan ve zaman zaman farklı bakım içeriklerini uygulamalı olarak sunabilen personel müdürlerimiz de işini icra etmekten çok mutlu.

Zeytinburnu Eşyalı Ofis Temizlik Şirketi, eşyalı ofislerin iç ve dış temizlikleri, Zeytinburnu ofis cam temizliği, Zeytinburnu ofis cilalama hizmetleri en iyi şekilde yapılmaktadır. Firmamız sizleri yormadan ne istediğinize göre hizmet verebilecek yapıdadır.

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi