Yerinde Halıfleks Yıkama

Yerinde Halıfleks Yıkama; yerinde halıfleks yıkama hizmeti yanı sıra halıfleks temizliğinde dikkat edilecek yöntemler bu sayfada!

En çok sevilen zemin döşemelerinden olan halıflekslerin yıl içinde düzgün aralıklar ile yıkanması ve günlük bakımlarının yapılması şarttır. Ev ve ofislerimiz hatta otellerimiz gibi halıfleks yer döşemelerinin fazlaca olduğu alanlarda ortam ne kadar temiz olursa olsun halıflekslerin periyodik ve günlük temizliği yapılmadıkça genelde temizlik ve hijyen oluştu diyemeyiz.

Yumuşak ve hijyenik halıfleks temizliği

Işıltı Temizlik Şirketi, 25 yıldan bu yana, halıfleks yıkama ve halıfleks dezenfektanı uygulaması yapmaktadır. www.isiltitemizlik.com.tr ana sayfa ve haber bölümlerinde ünde tüm bu çalışmalara yer vermiştir. İşlenen ana konulardan bazıları; hijyenik halı yıkama, günlük halıfleks temizliği, halıfleksli ortamlarda kalıcı hijyen nasıl oluşturulur, evde halı yıkama, ofiste yerinde halıfleks yıkama, duvardan duvara halı yıkama, şirket halı yıkaması, karo halı yıkama, el dokuma değerli ev halıları, köşk halısı yıkama, antika halı yıkama, toplantı salon halısı yıkama, cami halısı yıkama, yurtlarda halı yıkama, makine halısı yıkama, el halısı yıkama, düğün salonu halı yıkama, ana okulu halıfleks yıkama, halı kuru temizleme, araç halısı temizliği, gemi ve yat halısı temizlik, plaza halıfleks yıkama, otel halıfleks yıkama, kuru köpük halı yıkama, halıfleks ıslak yıkama, halıfleks yıkama fiyatları, vakumlu halıfleks yıkama, müzelerin halı yıkama hizmeti, fırçalı halıfleks temizliği, yerinde halıfleks temizliği, halıdaki yoğun kirler nasıl çıkartılır başlıkları ile sıralayabiliriz. Uzun tecrübeler ve bire bir uygulamalar sonucu oluşan bu demeçlerin, kişilere gelecek yaşamda ışık tutacağı kanısına varılmıştır.

Yerinde Halıfleks Yıkama; Halıfleks temizlik hizmetinin düzgün yapılmadığı alanlarda etraf çabuk kirlendiği gibi sağlık açısından da riskli durumlar oluşur. Toz zerreciklerinin yatay zemin yüzeylere daha fazla yapıştığı düşünülürse, halıflekslerin temizliği atlanamaz.
Yerinde profesyonel halıfleks yıkama şirketleri ve çok basit şekilde uygulanabilir detayları hepsi burada.

• Halıflekslerin cinsine göre köpük yada vakumlama şeklinde yapılır.
• Yıkamaya geçilmeden önce kuru vakum yapılması profesyonel halıfleks yıkamanın ve kaliteli iş çıkarmanın ilk adımıdır.
• Her gün elektrik süpürgesi ile süpürülen evlerde toz oluşumu minumum seviyede olmaktadır. Bu tür halıflekslerin yıkama süresi normallerine göre biraz daha uzayabilir.
• Halıfleksleri fazla ıslatmak ve suyu üzerinde fazlaca bekletmek, halıfleksin daha iyi yıkanması demek olmadığı gibi halıflekslerinizin pas ve koku yapmasına, miteların oluşmasına yol açabilir.
• Güçlü vakum motorları sayesinde halıflekslerinize yerleşmiş olan tüm mikro – organizmalar, küf, bakteri, mite ve ev tozları vakumlanır.
• Vakumlama iyi yapıldığı için koku oluşmaz, halıfleks renk ve döşemesine zarar vermez.
• Halıflekslerin yıkanmasına başlamadan, bir ucunda demo uygulaması yapılmalı ve incelenmelidir. Kök boyası gibi halılarda kuru temizleme dışındaki yıkamalar uygun değildir.
• Halıların ilk günkü parlaklığına kavuşması için, yıkama suyunun içine bir parça sirke koymak yeterlidir.
• Kullanılan kimyasallar halk sağlığına uygun olup kalıntı bırakmaz.
• 7 adımda halıfleks temizliği uygulama süresi 1.5 saattir. Çok kirli halıflekslerde köpük lekenin üzerine uygulanarak 5-10 dakika bekletmek yararlı olacaktır.

yerinde-halifleks-yikamaReferanslar; Dolmabahçe Sarayı Hareket Köşkü antika halı yıkama, Etiler Camisi halı yıkama, Bağcılar Köyiçi Merkez Camii halılarının yıkama hizmetleri, Bayrampaşa Ulu Cami halıfleks yıkama, Başakşehir sitelerin halı yıkama işleri, Başbakanlık Türkiye Destek Yatırım Ajansı halı yıkama işleri, Taha Kıymetli Madenler halı yıkaması, Bab Turizm halıfleks yıkama hizmeti, Paravion Turizm halı yıkama işi, Oti Turizm halı temizliği, Hapag Lloyd Denizcilik Firması, Recordati ilaç sanayi Aş, halfleks temizlik, Derzen Tekstil halıflekslerinin yıkanması, Werner Sobek halı ve zemin temizlenmesi, Sth Turizm halıların yıkama işi, Ods Turizm halı temizlik, Güneş Sigorta Genel Müdürlüğü halıflekslerinin yıkaması, Atılım Gümrükleme Firması halıfleks yıkama, İkbal Gıda halı temizliği, Tabipler odası halıfleks yıkama hizmeti, Most Prodaction merdiven halıflekslerinin yıkaması, Mcdonalds İstanbul halıfleks yıkama hizmeti.

Konu ile ilgili merak edilen diğer detaylar https://isiltitemizlik.com.tr/haber/ sayfasından takip edilebilir.

 

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi