Yangın sonu temizliği, tüm işimizi bırakıp zor durumda kalan müşterilerimize ivedice hizmet vermemizi gerektirir. Bu tür durumlarda müşterilerimizin aceleceliğini anlamak gerekir. Çoluk çocuk aynı ev de yaşamak zorundadırlar çünki. Ve o havayı teneffüs etmek zorundalar. Işıltı Temizlik yangın sonu temizlik şirketi, telefon geldiğinden itibaren zaten hazırda olan servis aracıyla beraber hareket eder.

Yangın temizliği sepetinde mutlak olması gerekenler, iyi bir yağ ve kir sökücü, dezenfektanlar, ilave leğenler, duvar aparatları, ahşap temizleyici, buhar jeneratörleri, ıslak kuru vakumlar, sünger, bez, avize temizleyiciler. Yangın temizliğinde en çok sepetlerde bulundurulması gereken microfiber bezlerdir. İçlerine isi ve kurumu hapsettiklerinden dolayı temizlik personellerimizin yaptıkları işe ayrı bir hız ve ivme kazandırmaktadır.

Yangın sonrası temizlik hizmetinde profesyonel makineler kullanılmalı, buhar makinesi gibi makineleri kullanırken kirin içten dışa doğru üflenmesi sağlanmalıdır. Petek yada derz arası gibi yerlerde zemine akan kiri ve isi bekletmeden vakumlamak gerekir.

h-yangin-sonu-temizlik-sirketi

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi