ev temizlik hizmetleri
ev temizlik hizmetleri

Temizlik firmaları ile ilgili olarak en çok sorulan soruları cevaplayarak başlamak istiyoruz Topkapı ev temizliği şirketi olarak. Öncelikli olarak bilmenizi isteriz ki, personelimizin temizlik randevunuza ulaşımı tarafımızdan tahsis edilen araçlarla ücretsiz olarak yapılmaktadır. Yine aynı şekilde gün içerisinde personele sağlanacak yemek, giyecekleri üniforma, eldiven ve bone gibi ürünlerle kullanılacak deterjan ve benzeri temizlik maddeleri de ekstra bir ücret talep edilmeksizin tarafımızdan sağlanmaktadır. Sizden yapılacak temizlik karşılığı olarak talep edilen ücret, saatlik olarak iş gücü için biçilen değer olarak belirlenmektedir.

 

Temizlikte Zamanı Boşa Harcamayın!

Yıllardır ev temizliği konusunda hijyen sağlamak için birçok yöntem denenmiştir. Doğal ürünlerden yüksek ücretli ürünlere kadar birçok farklı madde ile temizlik yapmayı birçok ev hanımı denemiştir. Buna rağmen hem para, hem enerji hem de vakit harcamamıza rağmen yine de temizliğin hijyenik olduğundan bir türlü emin olamıyoruz maalesef. Bu nedenledir işi profesyonellere bırakmak ve bu konuda gerçekten bilgi sahibi olan kişilerden yardım almak son derece önemlidir. İşte bu gibi anlarda Topkapı ev temizliği şirketi gibi profesyoneller size yardım için hazır bulunmaktadırlar.

 

Topkapı Ev Temizliği Şirketi Rutin Temizlik İşlerini Nasıl Gerçekleştirir?

Tek temizlik ürünü ile her yeri temizleyemezsiniz. Kendi imkânlarınızla cam, parke, granit, mermer gibi ayrı yüzeyler için ayrı ayrı temizlik malzemeleri almaya kalktığınızda, çok yüksek maliyetlerle karşılaşırsınız. Bunu göze alsanız da, gündelik temizlikçi bayanlardan yardım alıyorsanız muhtemelen tedarik etmiş olduğunuz ürünlerin tamamı doğru şekilde kullanılmayacaktır. Bu da yine hijyen konusunda sağlıklı bir sonuç alamamanıza neden olacaktır. bu sebeptendir ki işinde uzman, hijyen kalitesine önem veren, sizin ve sağlığınızın önemini benimsemiş profesyonel Topkapı ev temizliği şirketi gibi bir şirketten yardım almanız gerekecektir.

Firmamız bünyesinde yapılacak temizlik işleri her türlü mekân için mekan ve mekan sahibinin ihtiyaçları doğrultusunda önceden planlanarak gerçekleştirilir. Gerekli temizlik araç ve gereçleri alınıp adrese gidilir. Camlar cam temizleme ürünleri ve aparatları ile fayans mermer granit gibi alanlar özel dokusuna zarar vermeyen yüzeye uygun ürünler ile krom metal çelik gibi alanlar kimyasal içermeyen malzemeler ile temizlenirler, kireç ve pastan arındırılırlar. Duvarlar leke bırakmayan özel mikrofiber bez ile silinir, halı ve koltuklar ilk günkü görünümüne gelecek şekilde renk ve dokularına uygun olarak temizlik ürünleri ve vakum makinesiyle yıkanır. Tüm eşyalar tek tek silinir ve yerleştirilir.

Topkapı Temizlik Şirketleri; firmamız Topkapı ev temizliği şirketi her türlü temizlik donanımına sahiptir. Temizlik ile ilgili tüm gelişmeleri yakinen takip eder, temizlik eğitimlerine ve fuarlara katılır.

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi