Temizlik Fiyatları

Temizlik Fiyatları; hizmet alıcının en çok kafasını karıştıran konulardan biridir temizlik fiyatları ya da fiyat farkları. Yapılan anket ve uygulamalarda görüldüğü üzere, temizlik hizmeti satın alırken fiyat politikasının neye göre değiştiği merak konusudur. Kaliteyi ön planda tutmak isteyen her birey evine ve iş merkezine en iyi temizlik şirketini ve şirketin en iyi personellerini almak ister, hayal kırıklığı yaşamak istemez. Seçim iyi yapılmadığı takdirde, iş ve zaman kaybına, ekonomik kayıplara sebep olmakta ve hizmet alıcıyı hüsrana uğratmaktadır.

Temizlik şirketinden fiyat alırken, şirketin uyguladığı politikalar, sektörde kalıcılığı, verilen vaatler, kullanılan malzeme ve ekipmanlar, en önemlisi personellerinin uzun yıllara dayalı bir temizlik geçmişi olması gibi ayrıntılar sual edilse de asıl olan şirketin tüm bunları müşterisine nasıl yansıttığı, nasıl fiyatlara döktüğüdür.

temizlik-fiyatlari

Sektörde uzun yıllar kalıcılığı sağlamış Temizlik Firmalarının fiyatlarına güvenilebilir. Çünkü kararlı fiyat politikası kalıcılığın ilk şartlarındandır. Teklif aşamasında profesyonelce yaklaşım ile fiyatlandırma yapılmış olup yıllar boyu otomatik olarak kanuni artışlar yada enflasyon artış oranları yansıtılabilir. Işıltı Temizlik şeffaf fiyat uygulaması ile hizmet alan temizlik müşterisi, işin ta başından başlayıp yıllar boyu karşısına çıkacak ekonomik fiyat tablosunu bilir ve ona göre hareket eder.

Temizlik Fiyatları; Işıltı Temizlik fiyat uygulamasının şeffaflığını sağlayan bir ikinci kural ekonomik olması. Alt tabandan başlayarak hizmetlerin fiyatlarının metre kareden ziyade, kişi sayısı ile çarpılarak büyümesi, hizmet alıcının kafa karışıklığını önlemiştir. Günlük çalışma saati ile çalışan sayısının çarpılarak elde edilir ve ilk defadan sonra hizmet alıcı fiyatı kendi çıkartacak duruma gelir. Buda gereksiz sarfiyatları ve iş gücü kayıplarını önler.

Hizmet alırken dikkat edilecek ana kurallar ve işleyişler için Işıltı Temizlik telefonlarını 212 2221150 arayabilirsiniz.

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi