Işıltı Temizlik Firmaları; temizlik hizmetine 1997 yılında el atmış olup o yıllardan beri bu sektörde emek vermiştir. Sektör daha o yıllarda hiç tanınmıyor olmakla beraber, hizmetler daha çok dev fabrikalarda başladı. Türkiye’nin bu dev fabrikalarında dahi özellikle üretim hattı bant temizlikleri konusunda, denetimler olacağı zaman titizlikler başlıyordu. Sonra unutuluyordu. Uzun yıllar bu böyle devam etti. TPM belgeleri alındıktan sonra hem temizlik hizmetleri biraz daha gelişti, hem de artık belgeler alınmış oldu.

Sektörde temizlik firmalarının sancıları hiç bitmedi. Yıllar boyu devam etti. Hala devam ediyor. Ev temizliği diğer temizlik branşlarına göre gittikçe yayıldı. Fakat müşteri ihlalleri çok fazla. Ertesi güne randevu alan ev temizlik müşterileri inşaat işleri yada kendilerine göre haber bile vermeden şirket kapıya geldiğinde kapıdan çevirebiliyorlar, yada telefonları bile açmıyorlar.

h-isilti-temizlik-firmalari

Hiç bir yaptırım yapamıyorsunuz. Verilmeyen hizmet için servis mi ödenecek denmekte. Halbuki hizmet kapıya gidene kadar evreler geçmekte ve bizim temizlik firmamız personellerin günlüklerini mutlaka ödemekte. Çünkü onlar bizim temizlik personellerimiz.

Işıltı Temizlik Firma İletişim; whatsapptan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi