Sözleşmeli Temizlik Hizmetleri

Sözleşmeli Temizlik Hizmetleri: Hızlı geçen çağımızda her anımız önemli. Onca koşuşturmaca arasında evimiz ve ofisimiz ile ne kadar ilgilenebiliyoruz? Hangimiz kirli ve düzensiz bir ofiste çalışmak ister? Yada hangimiz gün boyu onca yorgunluktan sonra evimizin kapısını açtığımızda hijyenden uzak bir ortam görmek ister? Sözleşmeli Temizlik Hizmetleri.

Sözleşmeli Temizlik Elemanları

Sözleşmeli Temizlik Elemanları: Apartman ve sitelerde merdiven temizliğinde çalışanlar bile sözleşmeli. Hal böyle iken evimize aldığımız temizlik şirketleri ile plansız, sözleşmesiz çalışmak ne kadar rahatlatıcı. Biz Işıltı Temizlik Şirketleri olaraktan günlük temizliklerde bile tek defalık sözleşme yapmaktayız. Aynı zamanda programlarımızı da müşterilerimize sunmaktayız.

Ofislerde Sözleşmeli Temizlik Personelleri: Günlük temizliğin yanı sıra ofislerde, haftalık temizlik, aylık temizlik, yıllık temizlik kapsamlarınız içeren sözleşmelerde yapılmaktadır. Hizmet alıcıya en iyi hizmeti vermenin yanı sıra sözleşme içeriklerini baştan sunmak duyulacak güvenin ilk adımıdır. Nasıl bir hizmet alacağını kestiremeyen hizmet alıcıya daha en başta hizmet detaylarından iş güvenliğine bir yığın detay içeren paketi sunmaktayız. Burada en büyük nüans talep edilmeden temizlik içerik programlarını sunmaktır.

  • Ofislerde sözleşmeli temizlik personeli. Fulltime sözleşmeli personel. Parttime sözleşmeli personel. Evlerde sözleşmeli temizlik personeli,. Günlük ve Haftalık sözleşmeli. Aylık sözleşmeli personel

Sözleşmeli Temizlik Hizmetleri: Bu hizmetlerin dışında, dış cephe cam temizliği, site ve merdiven temizliği, ilaçlama – dezenfeksiyon işleri, sunum personeli gibi dallarda da hizmet verilmektedir. Işıltı Temizlik Şirketi, tanımsız iş olmak mantığıyla, ev temizliğinden ofis temizliğine tüm temizlik ihtiyaçlarınız için 7/24 hazır bulunup 5 dakikada sözleşmeli olarak cevap verebilmektedir. Günlerinizin ışıl ışıl geçmesi dileği ile….

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi