Hızlı geçen çağımızda her anımız önemli. Onca koşuşturmaca arasında evimiz ve ofisimiz ile ne kadar ilgilenebiliyoruz? Hangimiz kirli ve düzensiz bir ofiste çalışmak ister? Yada hangimiz gün boyu onca yorgunluktan sonra evimizin kapısını açtığımızda dağınık ve hijyenden uzak bir ortam görmek ister?

Apartman ve sitelerde merdiven temizliğinde çalışanlar bile sözleşmeli iken evimize aldığımız temizlik şirketleri ile plansız, programsız, sözleşmesiz çalışmak ne kadar rahatlatıcı. Biz Işıltı Temizlik Şirketleri olaraktan günlük temizliklerde bile tek defalık sözleşme yapmakta ve müşterilerimize sunmaktayız.

Günlük temizliğin yanı sıra ev ve ofislerde, haftalık temizlik, aylık temizlik, yıllık temizlik kapsamlarınız içeren sözleşmelerde yapılmaktadır. Hizmet alıcıya en iyi hizmeti vermenin yanı sıra sözleşme içeriklerini baştan sunmak duyulacak güvenin ilk adımıdır. Nasıl bir hizmet alacağını kestiremeyen hizmet alıcıya daha en başta hizmet detaylarından iş güvenliğine bir yığın detay içeren paketi sunmak en büyük sürpriz olacaktır. Burada en büyük nüans talep edilmeden içeriği sunmaktır.

  • Ofislerde sözleşmeli temizlik pers,oneli
  • Fulltime sözleşmeli personel
  • Parttime sözleşmeli personel
  • Evlerde sözleşmeli temizlik personeli,
  • Günlük sözleşmeli personel
  • Haftalık sözleşmeli personel
  • Aylık sözleşmeli personel

Bu hizmetlerin dışında, dış cephe cam temizliği, site ve merdiven temizliği, ilaçlama – dezenfeksiyon işleri, sunum personeli gibi dallarda da hizmet verilmektedir. Işıltı Temizlik Şirketi, tanımsız iş olmak mantığıyla, ev temizliğinden ofis temizliğine tüm temizlik ihtiyaçlarınız için 7/24 hazır bulunup 5 dakikada sözleşmeli olarak cevap verebilmektedir. Günlerinizin ışıl ışıl geçmesi dileği ile….

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi