istoc temizlik sirketi

Şişli Temizlik Hizmeti

Şişli Temizlik Hizmeti; Şişli semtinin eski bir mahalle arası sokağında. Bazen Şişli’de yeni yapılan iş merkezlerinin arasında bir rezidansta servis araçlarımızı görebilirsiniz. Işıltı Şişli Temizlik Hizmeti; servis ağı yönetim merkezimiz bölgeye tam fayda sağlamaktadır. Depolama ve stok planlama işleri bugün hizmette akıcılığı sağlamaktadır.

Şişli Ev Ofis Temizlik Hizmeti; Şişli ev ofis temizliklerinin yanı sıra modern ticaret merkezleri. Kültür ve sanat merkezleri. Cami – kiliseler ve okullar. Konsolosluklar, mağazalar, eğlence mekanları. Gece kulüpleri, her tür mekan temizliği yapılmaktadır. Şişli Temizlik Hizmetleri Işıltı Temizlik Firması tüm yukarı ki temizlikler harici dezenfektanlı hasta evi temizliği, okul dezenfeksiyonu, ofis parttime ve fulltime temizlikleri gibi bir yığın temizlikler yapılmaktadır.

Şişli Merdiven Temizliği Hizmeti; Şişli ve Nişantaşı binalarının merdiven temizlikleri haftalık sistemde Pazartesi ve Perşembe günleri yapılmaktadır. Apartman ortak alan temizliklerini de içine alan bu sisteme ek olarak yılda bir merdiven zeminlerinin cilalanma işi de girmektedir.

Şişli Temizlik Hizmeti İletişim; Şişli’ye gönül vermiş sakinlerinden olan Işıltı Temizlik, Şişli Temizlik Hizmeti sayesinde hizmet skalasını en üstte tutmuştur. Perpa şubemize gelebilirsiniz.

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi