istoc temizlik sirketi

Şişli Temizlik Firması

Şişli Ev Ofis Temizlik Firması olarak bazen Şişli semtinin eski bir mahalle arası sokağında bazen Şişli’de yeni yapılan iş merkezlerinin arasında bir rezidansta servis araçlarımızı ve çalışan personel gruplarımızı görebilirsiniz. Kendi başına bir İstanbul gibi duran Şişli semti sakinleri ve yöneticiler uzun yıllardır bölgenin içinden hizmet elini uzatan Işıltı Şişli Temizlik Şirketi’ni tercih ediyor. Bölgeye hizmet verirken kurulan servis ağı yönetim merkezi, depolanma ve stok planlama işleri bugün hizmette akıcılığı sağlamaktadır.

Şişli ev ofis temizliklerinin yanı sıra modern ticaret merkezleri, kültür ve sanat merkezleri, cami – kiliseler, alış veriş merkezleri, okullar, konsolosluklar, mağazalar, eğlence mekanları, gece kulüpleri, her tür mekan temizliği yapılmaktadır. Şişli Temizlik Hizmetleri Işıltı Temizlik Firması tüm yukarıki temizlikler harici dezenfektanlı hasta evi temizliği, okul dezenfeksiyonu, ofis parttime ve fulltime temizlikleri gibi bir yığın temizlikler yapılmaktadır.

Şişli Merdiven Temizliği; Şişli ve Nişantaşı binalarının merdiven temizlikleri haftalık sistemde Pazartesi ve Perşembe günleri yapılmaktadır. Apartman ortak alan temizliklerini de içine alan bu sisteme ek olarak yılda bir merdiven zeminlerinin cilalanma işi de girmektedir.

Şişli’ye gönül vermiş sakinlerinden olan Işıltı Temizlik, Şişli Temizlik Hizmeti sayesinde hizmet skalasını en üstte tutmuştur.