şişli temizlik

Şişli’de Temizlik Şirketi

Şişli’de yapılan modern konut inşaatlarının artması, tamamıyla bölgenin konumu ve coğrafi yapısı ile ilgilidir. Taksim Nişantaşı, Mecidiyeköy’ün yürüme mesafesinde olması,  geçmiş tarihi yapısı, her kültürden insana kucak açması ve okullara, iş merkezlerine ve metroya yakın olması  nedeniyle İstanbul Avrupa Yakası semti dendiğinde akla Şişli gelir.

Bugün sadece Şişli Fulya Mahallesinde 8146 mesken bulunmaktadır. Diğer mahallelerindeki tüm hanelerin sayısını bile hesaplamak kolay değildir. Şişli modern konut ve akıllı evler alanında gelişmekte olan bazı mahalleleri;

 

 

Hürriyet Mah, Halil Rıfat Paşa Mh, İzzetpaşa mah, Halide Edip Adıvar Mah, Ondokuz Mayıs Mah., Feriköy Mah, Kuştepe Mah, Kaptanpaşa Mah, Meşrutiyet Mah., Yayla Mah, Halaskargazi Mahallesİ, Merkez Mah

Şişli Ofis Temizliği; Şişli ofis temizlik işleri kapsamında ofislerin akşam temizlik işleri, part time mesai sonrası çalışmalar, hafta sonu temizlikleri, full time çalışanlarımız ile gün içi temizlikler çağdaş teknik uygulama prosedürlerine göre yapılmaktadır.

Şişli ev temizliği sektörüne kaliteli hizmeti getiren Işıltı Şişli Ev Temizlik Şirketi, ister eşyalı ister boş daire tüm Şişli meskenlerini ışıl ışıl hale getirmektedir. Şişli eşyalı ya da boş ev temizliği müşterisinin ihtiyaçlarını göze alarak uygulamaya döken temizlik firması, camlar, kapılar, zemin yüzeyler, koltuk, halı dahil tüm yüzeyleri temizleyebilmektedir.

Şişli inşaat sonrası ev temizliği; Şişli inşaatı bitmiş boş dairelerin için 500 m2 üzeri keşif hizmetimiz mevcut olup temizliğe başlanması için tüm ustalık işlerinin bitmesi gerekir. Boya badana sonrası ya da tadilat aşaması bitmiş villa, daire, müstakil ev temizlikleri taşınma öncesi birkaç gün içinde bitirilmelidir. Taşınma öncesinde yapılan temizlikten sonraki olası içeride çalışma ya da nakliye personelleri için galoş, paspas aparatları ve ek malzemeleri bırakılmaktadır.

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi