Seyrantepe gerek lokasyonik konumu ile gerek ise yeni gözde işyeri, ev, ofis, plaza mekanları ile yatırımcıların öncelikli baktığı mahallelerden biridir. Işıltı Seyrantepe Temizlik Şirketi olarak Nef09 Seyrantepe ofisten Seyrantepe halkına hizmet götürmek bizi oldukça mutlu ediyor. Firmamız yaklaşık 25 yıldır hizmet verdiği merkezi ofis lokasyon ulaşımı ile de bölgedeki çalışmalarına iyi bir destek sağlamaktadır. Merkez ofis servisleri yanı sıra Seyrantepe’de mevcut bulunan eğitim salonlarımız sayesinde temizlik personellerimizin verimliliği de her geçen gün artmaktadır.

Başlıca Seyrantepe temizlik uygulamaları; Seyrantepe ev temizliği,  Seyrantepe ofis temizliği, Seyrantepe işyeri temizliği, Seyrantepe okul temizliği, Seyrantepe firma temizlikleri yanı sıra genel temizlik hizmeti, hafta sonu temizlik hizmeti, akşam temizlik hizmeti, koltuk yıkama, Seyrantepe halıfleks yıkama hizmeti, zemin temizliği, zemin cilalama hizmeti, Sanayi Mahallesi temizlik, Seyrantepe cam silimi hizmeti gibi bir çok dallarda işlem uygulamaları yapılmaktadır.

Seyrantepe Temizlik Hizmeti uygulama bölgeleri;

Altınay Caddesi, Çelikay Caddesi, Nato Caddesi, Barbaros Caddesi, İbrahim Karaoğlanoğlu Caddesi, Yeşilce Caddesi, Çalışkan sokak, Cevher sokak, Akasya sokak, Dilek sokak, Çınar sokak, Civan sokak, Çolpan sokak, Bülbül sokak, Çağla Aytekin sokak, Abacı Yokuşu sokak, Elif sokak, Nurcan sokak, Nergis sokak, Yayıncılar sokak, Yılmaz sokak, Okul sokak

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi