Sarıyer Temizlik Şirketleri

Sarıyer Temizlik Şirketleri; Sarıyer ilçesi, İstanbul Avrupa Yakası’nın en gözde beldelerindendir. Osmanlı zamanında suları ile ünlü bu ilçe, doğal güzellikleri ile bugün çok fazla turist çekmektedir. Belgrad ormanlarının yanı sıra piknik yapılacak çok fazla alan vardır. Biraz daha gittiğinizde kıyılarda bazı Karadeniz köyleri görürsünüz. Büyük plajlarının yanı sıra temiz küçük sevimli koylarda da denize girilebilmektedir. Evet burası gerçekten bize Karadeniz’i yaşatıyor. Denizinin hırçınlığı ile yeşil orman renkleri ile sevimli küçük köyleri ile bir başkadır Sarıyer. Sarıyer Temizlik Şirketleri.

İstanbul’da hatta Türkiye’de oksijeni en bol olan yerlerden biri Belgrad ormanlarıdır. İstanbul’ lular sık sık burada yürüyüşe ve geziye çıkıp temiz havasından faydalanırlar. Belgrad Ormanları’nda hafta sonu piknik yaparken birden karşınıza bir ceylan ya da geyik çıkabiliyor ya da değişik av hayvanları. Bir çoğu burada korumaya alınmış. Bazı yerlerde doğal içme sularından su şişelerinizi doldurabiliyorsunuz. Bisiklet sporu, binicilik, balıkçılık, deniz sporları için bölge bir velinimettir. Acıktığınızda kendiniz mangalınızı kurabildiğiniz gibi bir çoktandır yerleri ile size hizmet verecek kır restoranları da kendiliğinden gözünüze çarpar. Dönüş yolunda burada yaşayan köylülerin sizler için yol kenarına kurdukları tezgahlardan taze yumurta, meyve ve sebze alabilirsiniz. İşte İstanbul’da Karadeniz’i yaşamak bu olsa gerek diyoruz.

sariyer-temizlik-sirketimiz

Sarıyer Temizlik Şirketleri; eskiden daha küçük konutların yer aldığı bu bölgede bugün sayısız villa, konut, site, yalı vardır. Işıltı Temizlik Şirketi, Sarıyer bölgesine çok emek vermiş bir temizlik firmasıdır. Geçmişten günümüze Acar Sitesi başta olmak üzere bir yığın ev temizlik işleri yapmıştır. Marenegro villa temizlikleri,  Sinpaş Marenegro villa dış cephe cam temizlik hizmetleri, Arı villaları Zekeriyaköy villa temizliği, Kemerburgaz temizlik, Uskumruköy villa temizliği, Kilyos yazlık temizlik işleri, Emirgan daire temizlik, Tarabya temizlik işler, Göktürk ev temizlik, İstinye temizlik, Sarıyer Maden villa temizlik, Sarıyer koltuk yıkama işleri, Sarıyer ev temizlikleri, Sarıyer cam temizlik, Sarıyer ofis temizliği, Sarıyer mermer cilalama, Sarıyer restoran temizlikleri bu işlerin bazılarıdır. Işıltı Temizlik Şirketi, Sarıyer’in tüm bölgeleri için 212 2221150  telefonu ile NEF 09 Plaza’dan hizmet vermektedir.

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi