sarıyer temizlik hizmeti

Sarıyer inşaat sonrası temizlik hizmeti

Sarıyer inşaat sonrası temizlik hizmeti: Sarıyer inşaatı bitmiş boş daireler, ofis ve işyerleri için sizinleyiz. Sarıyer’de her daim keşif hizmetimiz mevcuttur. Temizliğe başlanması için tüm ustalık işlerinin bitmesi gerekir. Bu süreç taşınma öncesi birkaç gün içinde tamamlanacak şekilde programlanmalıdır. Sarıyer inşaat sonrası temizlik hizmeti.

Taşınma öncesinde yapılan temizlikten sonraki olası içeride çalışma ya da nakliye personelleri için galoş, paspas aparatları ve ek malzemeleri bırakılmaktadır. Sarıyer bölgesine günlük ev ofis temizliği konusunda da ek temizlik hizmetlerimiz mevcut olup temizlik son sistem makineler ile yapılmaktadır.

Sarıyer inşaat sonrası ev temizlik hizmeti. Sarıyer boya badana sonrası ev temizlik hizmeti. Sarıyer kiracısı çıkmış daire temizliği, Sarıyer inşaat sonrası bina ve apartman temizliği.

Sarıyer tadilatı bitmiş konut temizliği, Sarıyer inşaat sonrası okul temizliği, Sarıyer inşaat sonrası düğün salonu temizlik. Sarıyer inşaat sonrası restoran temizliği, Sarıyer inşaat sonrası hastane temizliği. Sarıyer inşaat sonrası klinik temizliği, Sarıyer inşaat sonrası zemin temizliği. Sarıyer inşaat sonrası cam temizliği, Sarıyer inşaat sonrası işyeri temizliği, Sarıyer inşaat sonrası ofis temizliği, Sarıyer inşaat sonrası cami temizliği,

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi