sanayi mahallesi ev temizlik firması

Sanayi Mahallesi Temizlik İşleri

Sanayi Mahallesi Temizlik Şirketi; günümüzün yoğun temposunda aradığımız huzur ve rahatlık ortam hijyeninden geçiyor. Ortam hijyeni ise eski tip sıradan temizlik işleyişlerine tezat olarak yeni sistemlerin devreye girdiği uygulamalar zinciri olarak karşımıza çıkıyor. Yeni tip uygulamaları ekonomik şekilde  abonelik ev ofis temizlik hizmetlerine döken Işıltı Sanayi Mahallesi Temizlik Hizmetleri sektörde lider konumunu korumaya devam ediyor.

Işıltı Sanayi Semti Temizlik Şirketi sayesinde Sanayi bölgesinde ve Sanayi mahallesinin her sokağında bulunduğunuz ortamlara hijyen hizmeti verilmektedir. Sanayi mahallesinin yoğunluk içeren konumuna günün her saati servis hizmeti, temizliğin her alanında verilmektedir. Sanayi sokaklarında her daim şirketlerin cam temizliğini gerçekleştirmek üzere çalışan vinç ve camcı personellerimizi görebilirsiniz. Sultan Selim Cad. üzerindeki Nef 09 Plaza’da ofis mülk sahipliği ile Sanayililere daha iyi hizmet vermek için ek yerleşim yapan Işıltı Sanayi Mahallesi Temizlik Şirketi, hızlı servis imkan ve olanakları ile başka temizlik şirketi aratmıyor.

Sanayi Mahallesi ev ofis temizlik hizmetleri içinde yer alan kapı, pencere, her tür mobilya, çerçeve, tablo, fayans, raf, ayna, petek, dolap, mutfak, süpürgelik, banyo ve tuvaletin detaylı temizliği yapılmaktadır. Halı yıkama ve koltuk temizliğinde de kısa sürede temizlik ve kurutma hizmetlerimiz başlamıştır. Temizliği biten alanların kontrolü yapılırken hijyen ve dezenfektenin iyi bir şekilde gerçekleştiğinden emin olunmaktadır.

Sanayi mahallesindeki ofis ve plazalara çay sunum personeli, fulltime, partime temizlik personelleri yerleştirilmektedir. Yıllık anlaşmaların yanı sıra haftalık, günlük temizlik paketleri ile farklı temizlik arayışlarına da cevap verilmektedir.

Sanayi mahallesi inşaat temizliği; boya badana sonrası inşaat temizliği ile Sanayi ev, site, okul, tuhafiye, hukuk bürosu, diş hekimi muayehaneleri, tekstil atölyeleri, cafeler, otopark, fırın, market, alışveriş merkezleri, otel, pansiyon, yurt, spor merkezleri, nikah – düğün salonları, kültür salonları, kreş, turizm şirketleri, borsa şirketleri, forex, büro, sigorta şirketleri, bina, apartman, restoranlarına tadilat sonu temizlik hizmeti verilmekte, iş sonrası ihtiyaçlarına göre hizmet çoğu zaman devam etmektedir.

Seyrantepe Temizlik Şirketi; Nef 09 Plaza’da donanımlı eğitim salonlarında personellerin hijyen uygulamalarını öğrenmesini sağlanırken ekipman merkezi konumu itibari ile Sanayi içi servis ulaşımında hızlılık sağlanmaktadır.

Sanayi Tel: 212 2221150     WhatsApp: 5304124053

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi