Sanayi Mahallesi Temizlik Firması

Sanayi Mahallesi Ofis Temizliği

İş hayatının yoğun temposunda aradığımız huzur ve rahatlık ofis  hijyeninden geçiyor. Ofis hijyeni ise eski tip sıradan temizlik işleyişlerine tezat olarak yeni sistemlerin devreye girdiği uygulamalar zinciri olarak karşımıza çıkıyor. Yeni tip uygulamaları ekonomik şekilde  abonelik ofis temizliği hizmetlerine döken Işıltı Sanayi Mahallesi Ofis Temizlik Hizmetleri sektörde lider konumunu korumaya devam ediyor.

Işıltı Sanayi Mahallesi Ofis Temizlik Firması sayesinde Sanayi bölgesinde ve Sanayi mahallesinin her sokağında bulunduğunuz ortamlara hijyen hizmeti verilmektedir. Sanayi mahallesinin yoğunluk içeren konumuna günün her saati servis hizmeti, temizliğin her alanında verilmektedir. Sanayi sokaklarında her daim şirketlerin cam temizliğini gerçekleştirmek üzere çalışan vinç ve camcı personellerimizi görebilirsiniz. Sultan Selim Cad. üzerindeki Nef09 Plaza’da ofis mülk sahipliğimiz. Sanayi Mahallesi yaşayanlarına daha iyi hizmet vermek için ek yerleşim yapan Işıltı Sanayi Semti Ofis Temizlik Şirketi, hızlı servis imkan ve olanakları ile başka temizlik şirketi aratmıyor.

Sanayi Mahallesi Temizlik

Ofis temizlik hizmetleri içinde yer alan kapı, pencere, her tür mobilya, çerçeve, tablo, klasör dolapları, fayans, raf, ayna, petek, dolap, mutfak, süpürgelik, ofis mobilya, printer, klavyeler, fotokopi cihazları, wc ve tuvaletin detaylı temizliği yapılmaktadır. Ofis Halifleks yıkama ve koltuk temizliğinde de kısa sürede temizlik ve kurutma hizmetlerimiz başlamıştır. Deri ve kumaş koltuk silimi için ek ücret alınmaktadır. Ofis Temizliği biten alanların kontrolü yapılırken hijyen ve dezenfektenin iyi bir şekilde gerçekleştiğinden emin olunmaktadır.

Boya badana sonrası inşaat temizliği ile Sanayi ofis, rezidans, büro, işyeri, şirketlere tadilat sonu temizlik hizmeti verilmekte, iş sonrası ihtiyaçlarının durumuna göre hizmet çoğu zaman devam etmektedir. Pandemi döneminde ve sonrasında da hijyen uygulamalarımız yanı sıra dezenfeksiyon işlemlerimiz devam etmektedir. Ulv cihazı ve diğer beş adım yöntemimiz ile kirden, bakteriden eser kalmamaktadır.

Sanayi Ofis Temizliği

Nef 09 Plaza’da donanımlı eğitim salonlarında personellerin ofis hijyeni uygulamalarını öğrenmesini sağlanırken ekipman merkezi konumu itibari ile Sanayi içi ofis temizlik servis ulaşımında hızlılık sağlanmaktadır. Konferans salonlarımız lokasyon, ses ve işlevsellik açısından personel eğitimlerinde önem taşır.

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi