Sanayi Mahallesi Temizliklerinde Firmamızın Rolü

Sanayi Mahallesi, 4. Levent’te olup günümüzde Kağıthane ilçesine bağlıdır. İstanbul’un en geniş ve merkezi mahalleleri arasındadır. Bir zamanlar daha çok küçük esnaf ve konutların olduğu bu bölgede yeni yeni plaza ve iş merkezleri yükselmeye başlamıştır.

Işıltı Temizlik Firması’da burada yeni inşa edilen NEF 09 Plaza B blokta yer almaktadır. Şirket tüm İstanbul ili içinden çalıştırdığı personellerinin eğitimlerini buradan verdiği gibi çalışanları da tüm sosyal aktivitelerini buradan görebilmektedir. Sanayi Mahallesi giyim showroomları, outlet merkezleri ve merkez ofisleri ile doludur. Merkezi konumun güzelliği bir çok iş adamının buraya taşınmasına vesile olmuştur. Levent ve  Beşiktaş gibi semtlerdeki yer daralmaları sonucu burada hem konut hemde ofis patlaması olmuştur. Sanayi Mahallesi bu kadar hızlı yükseliş trendi  ile gelecekte İstanbul ilçeleri arasında yer alırsa hiç şaşırmamak lazımdır.

Sanayi Mahallesi ev temizlik hizmetleri; Işıltı Temizlik Şirketi, Sanayi Mahallesindeki her tür konuta NEF 09 Plaza’dan servis göndererek tüm ev temizlik işlerini, ev halısı ve koltuk yıkama dahil olarak yapmaktadır.

sanayi-mahallesi-temizlik-sirketimizSanayi Mahallesi ofis temizlik hizmetleri; Işıltı Temizlik Firması, Sanayi Mahallesindeki her tür ofis ve iş merkezine NEF 09 Plaza’dan ofis temizlik personelleri göndererek tüm ofis temizlik işlerini, zemin cilalama işlerini, dış cephe temizlik işlerini, ofis cam temizliğini, ofis halısı ve koltuk yıkaması dahil olarak yapmaktadır.

Sanayi Mahallesi diye anılsa da ayrı bir semttir aslında Sanayi. Ulaşım konusunda hiç zorlanılmadan bu bölgede bir yerden bir yere rahatlıkla gidilebilmekte. Metro City Alışveriş Merkezi’ne sadece beş dakika uzaklıktadır. Fatih Sultan Mehmet köprüsü yakınlığı ile Asya Avrupa arasında bir köprü görevi görmektedir.

Işıltı Temizlik Firması’nın 2019 yılı Sanayi Mahallesi için hazırladığı kampanyalarından faydalanmak için 212 2221150 telefonu arayabilirsiniz. Sanayi mahallesi temizlik şirketleri

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi