Hastane Temizlik Hizmetleri

Rami Temizlik

Rami Temizlik Şirketi; Rami halkının sağlığı bizim için önemlidir. Rami ev, ofis, cami, bina, okul ve iş yerlerinin temizliği yanı sıra apartman tarzı yapıların temizliği de her daim yapılmaktadır. Bayrampaşa’dan kalkan servis araçlarımız beş dakika içinde Rami’de olabilmektedir. Her zaman en iyisini sunmayı amaçlayan Işıltı Temizlik size Rami Temizlik Hizmetleri konusunda yardımcı olacaktır. Her türlü bina ve genel temizlik için Işıltı Temizlik 7/24 görev başındadır.

Niçin Rami Temizlik Firması?

Rami Temizlik Şirketi; genel temizliği yapmadan önce genel olarak binaları gözlemler. Ve bu binalarda nerelerin temizlenmesi gerektiğini kontrol eder. Sonrasında uygun malzemeler ve makineler seçilerek temizlik işlemine başlanılır. Temizlik işlemi sırasında hem kaymayı önlemek esastır. Hem de tekrar bozulmanın önüne geçmek için personellerimiz tarafından özel zemin tutucu kimyasallar kullanılmaktadır. Bu kimyasallar sayesinde temizlik ya da cila sonrasında hemen kirlenmenin de önüne geçilmiş olunur. Bina temizliği, apartman temizliği yaparken aynı zamanda detaylı merdiven temizliği, bodrum temizliği, çatı temizliği de yapılmaktadır. Tüm temizlik işleri için uzmanlaşmış personellerimiz mevcuttur.

Rami Temizlik Hizmetleri

Her gün Rami bölgesinde dolaşan servis araçlarımız Rami halkı için uğraş vermektedir. Rami’deki en iyi temizlik şirketi  Işıltı Temizlik Firmasıdır. Adından da anlaşılacağı gibi ışıl ışıl çevreye duyarlı ve çevreye zarar vermeyen kimyasalları yüzeye uygun olarak kullanır. Ayrıca kullanılan deterjanların sağlığa herhangi bir zararı yoktur. Bu sayede Rami ev temizliği yapıldığı zaman aile fertlerinin sağlığına tehlikeye sokacak olan herhangi bir temizlik malzemesi kullanılmamış olunur. 

Rami Işıltı Temizlik İletişim

İstanbul Rami Temizlik Şirketlerinden  yararlanmak istediğinizde için 0532 6449912 nolu telefondan personellerimize ulaşabilir. Rami semti başta olmak üzere tüm İstanbul geneline her gün hizmet alınabilir.

 

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi