Standart üzeri temizleme işi

Profesyonel Temizlik Hizmetinde Merak Edilenler

Profesyonel Temizlik Hizmetinde Merak Edilenler: Tarafınıza sağlanmış olan temizlik hizmetleri profesyonel kapsamdadır. Ve güven konusu da titiz bir şekilde ele alınır. Yaşamımızı geçirmiş olduğumuz alanlarda birçok temizlik şirketi bulunmaktadır. Lakin alacağınız profesyonel temizlik hizmetini araştırmalısınız. Profesyonel Temizlik Hizmeti.

Profesyonel Temizlik Analizi; analiz yaparak büyük ölçüde en iyi temizlik hizmetine ulaşmalısınız. Bunun için mutlaka çok uzun yıllar hizmet vermiş firmayız. Referanslarımızın bulunduğu çalışma ekibinin profesyonel olduğu. Teknolojik dezenfeksiyon makinelerinin bulunduğu. Ve temizlik anlayışının kalite ve hijyenden geçen firmalarla iş yapmalısınız.

Ev, ofis, büro, plaza vb temizlik hizmetleri için farklı işlemler uygulanırken her birinin planlaması farklı yapılmaktadır. Bu profesyonel temizlik hizmetlerinin doğru ve hijyen tablosuna uygun yapılabilmesi için alanında uzman, belgeli personel ve doğru ekipmanlarla desteklenmelidir. Işıltı Temizlik Şirketi uzun yıllardır uğraş ve hijyenik ortamlar adına verdiği profesyonel temizlik hizmeti kusursuz ve kaliteli bir temizlik anlayışı prosedüründen geçmektedir. Temizlik yapılan ortamın her kenarının steril ve dezenfektan olmasına özen göstermektedir. Işıltı Temizlik şirketi yapılan temizliğin devamında insan sağlığını olumsuz etkileyecek materyaller ve maddeler kullanmayarak pozitif artışa sebep olmaktadır.

 

Temizlik Personellerine Nasıl Güvenip Mülkümü Teslim Edebilirim ?

Işıltı Temizlik Şirketine kayıtlı olan bütün profesyonel temizlik ekibi sicil kayıtları, ve referans bilgileri kontrol edilip sürekli bir eğitime tabi tutulmaktadırlar.

Bünyenizde Çalıştırdığınız Temizlik Personelini Beğendim, Bir Sonraki Hizmette Tekrar Aynı Kişiyi Çağırabilir miyim?

Bünyemizde bulunan beğenmiş olduğunuz temizlik personeli bir sonraki hizmette müsaitlik durumuna göre size yönlendirebilir. Herhangi bir sakınca bulunmamaktadır.

Temizlik Hizmeti sizin oluşturduğunuz prosedürler halinde mi ilerlemektedir? Yoksa bizim kendi oluşturabileceğimiz bir program var mıdır?

Işıltı Temizlik Şirketi olarak bizim plan ve program doğrultusunda oluşturduğumuz prosedürlerimiz bulunmaktadır. Ayrıca özel olarak bir yol izlemek isterseniz bizimle paylaştığınızda size bu konuda hakkında yardımcı olacağımızdan şüpheniz olmamalıdır.

Kaç Kişilik Ekip Yönlendiriliyor?

Temizlik hizmeti alacağınız bölgenin m2, derinlik, kat sayısı  gibi bir çok etkene göre temizlik ekibimizi oluşturmaktayız.

Ekibin Yemek İhtiyacını Ben mi Karşılıyorum?

Tarafınıza yönlendirmiş olduğumuz temizlik ekiplerimizin aylık olarak kullandıkları multinet kartlarıyla yemek ihtiyaçlarını kendileri karşılamaktadırlar.

Hangi Günler Hizmet Alabilirim?

Müsaitlik durumuna göre tarafınıza en uygun tarihte randevu alabilirsiniz.

Tarafıma Gelecek Olan Ekipmanlar Neler?

Profesyonel Temizlik Hizmeti; hangi temizlik hizmetinin uygulanacağı ve  hangi makinelerin , temizlik malzemelerinin geleceğini hangi temizlik hizmeti aldığınıza göre değişiklik göstermektedir.

 

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi