Profesyonel Fabrika Temizliği

Üretim müdürleri ve idarecilerin arayışta en çok zorlandığı işlerin başında gelen fabrika temizliği, maalesef ülkemizde gerçek yerini bulamamıştır. İnternet üzerinden yaptığımız araştırmalarda gördüğümüz üzere temizlik sektörüne hakim firmaların dahi konunun gerçek amacı ve uygulaması hakkında bilgi sahibi olmayıp yanlış yönlendirme yaptıklarıdır.

Fabrika Makine Temizlik ve Bakım Amaçları
• Üretim maliyetini düşürmek
• Ürün kalitesini arttırmak
• Duruşları azaltmak, sürekliliği sağlamak
• Kapasiteyi arttırmak
• Makinelerin ömrünü uzatmak
• Bakım onarım giderlerini en alt seviyeye indirmek
• Çalışan personelin iş güvenliğini en üst düzeye çıkarmak
• Sistem ve uygulamaları geliştirmek

Profesyonel Temizleme, sanılanın aksine ofis ve şirket temizliğinden oldukça farklı olup ayrı bir takım uygulamalar zincirini oluşturur. Sistem içinde arızalı bir makinenin bile diğer tüm makine ve sistemleri etkilediğini düşünür isek hizmetin önemi kendini belli edecektir. Duruşların fazla oluşu, işçilik ve imalat masraflarını artırmakta, kaliteyi düşürerek müşteri kaybetmeye yol açmaktadır.
Üretim bant temizlikleri, elektrik motor temizliği, yağ tankı temizlikleri, tavan ve çelik konstrüksiyon temizliği, makine temizliği, tezgah temizlikleri, filtre temizlikleri, soğutma suyu tank temizliği, atık parçaların temizliği ve geri kazanımları

Işıltı Temizlik Firması olarak biz her tür makine ve fabrika temizliği konusunda planlı bakım ve temizlik hizmeti sunmaktayız. Program dahilinde yaptığımız temizlik uygulamaları ile gerek fabrikaların bakım dönemlerinde, gerekse, haftalık, aylık, üç aylık dönemlerde ihtiyaca cevap verilmektedir. Sonuç olarak bu çalışmalarımız ile İstanbul ve Türkiye geneli fabrika ve tüm işletmelerimizde maliyetleri düşürmüş, kaliteyi artırmış olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Profesyonel Fabrika Temizlik Şirketi

Yaklaşık 25 yıldır fabrika makine temizliği sektöründe hizmet veren tek firma liderliğini korumaktadır. Referanslar; Arçelik, Beko, Şişecam A.Ş., Assan Alüminyum Fabrikası, Borusan Fabrika, Novartis Fabrika, Bosch Fabrika makine temizlikleri

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi