Ofis Zemin Temizleme

İstanbul Perpa Temizlik olarak uzun yıllardır Perpa’daki B blok ofisimizden temizlik konusunda çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Perpa’da ki ofislerinizin temizliğini yaptırmak için bizlere telefon yada mail yolu ile ulaşabilirsiniz. Işıltı yeni çalışma sistemimizde Türkiye’de temizlik sektöründe bir ilk olan online temizlik fiyatı sizlere sitemizdeki hizmet al kısmından sunulmaktadır.

Perpa Temizlik Alanları

Ana sayfadaki bu kısımdan eşyalı ev temizliği, boş ev temizliği, Perpa boş ofis temizliği, Perpa eşyalı ofis temizliği klozlarını istediğiniz gün dahilinde seçebilirsiniz. Size düşen sadece bir telefon ile aldığınız programı teyit etmek. Bu bilgileri arkadaşlarımıza vererek servis kaydınızı oluşturabilirsiniz. Şirketimiz için zaman oldukça önemlidir. Temizlik işlemlerinde kullandığımız temizleyiciler, kimyasal içermeyen tamamen doğal yöntemlerle üretilen ürünlerden oluşmaktadır. Temizlik hizmetleri icra edilirken hiç bir şekilde ev ve ofis eşyalarınıza zarar gelmez. Firmamız her hangi bir zarar husule gelmemesi açısından uzun yıllardır mali mesuliyet sigortalarını yaptırmaktadır. Perpa temizlik şirketleri arasında en önemlisi olan Işıltı Temizlik ile tüm temizlik ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Perpa’nın en iyi temizlik firması 

Yıllardır sektörde edindiğimiz tecrübelerimizi uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimize aktarıyoruz. Şirketimiz ofis temizliği, apartman temizliği ve merdiven temizliği gibi temizlik hizmetlerini de büyük bir özenle vermektedir. Ayrıca özel olarak işlemler yapılması gereken yangın sonrası temizlik ve su baskını temizliği gibi işlemlerde şirketimiz tarafından yapılmaktadır. Bu tarz işlemlerde normal temizliklere giden ekiplerimiz değil profesyonel olarak yangın sonrası ve su baskını sonrası temizlik ekiplerimiz verilen adreslere gitmektedir.

Perpa Işıltı Temizlik Şirketi; ev ve ofis temizliğinde gereken tüm hizmetleri vermektedir. Her gün çalışılan ofislerin temizliği oldukça önemlidir. Hem ofiste çalışan kişilerin sağlıkları için hem de ofisin prestiji için düzenli olarak ofis temizliği yapılmalıdır. Ofis temizliğinde çalışan kişilerin gerek sağlık gerek ise diğer yönler bakımından güvenilir kişiler olması gerekir. Firmamız ofis temizliklerinde de güvenilir ve kaliteli hizmetler sunmaktadır. Ofislerde tüm eşyaların temizliklerini gerçekleştirdiğimiz ofis temizliği hizmetlerinden ve diğer tüm temizlik hizmetlerinden faydalanmak için haftanın yedi günü firmamızı arayabilirsiniz.

Firmamıza istediğiniz saate 0212 2221150 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Mail ortamında sizden gerekli bilgiler alındıktan sonra temizlik ekiplerimiz Perpa’daki adresinize gelerek işlemlerine başlamaktadır.