Ozon Temizliği Yapan Şirketler

Ozonlu Temizlik Hizmeti

Ozonlu Temizlik Hizmeti; Ozon ile temizliğin tercih edilmesinin bir çok sebebi var. Ozonlu temizlik yapıldığında dezenfeksiyon çok hızlı oluşur. Oksijene dönüşür ve kalıntı bırakmaz. Yüzeyde kimyasal kaldı mı derdine son demektir. Ozonlu Temizlik Hizmeti. Ozon, havada uçan mikroorganizmalara yapışarak hücre duvarlarının parçalanmasına ve hızlıca ölmelerine yol açar.

Ozon ile araç içi koku iyileştirme ve dezenfeksiyon için 7 adım ozon uygulaması idealdir. Araç içine sinmiş sigara kokusu, özellikle minibüsler ve toplu taşımalardaki ayak ve ter kokularının giderilmesinde en hızlı yöntemdir. Araç içinde çoğu zaman bagajında unutulmuş meyve yada gıda artıklarının yaydığı kokuların aylarca gitmediğine bir çoğumuz şahit olmuşuzdur. Bu durumlarda en çok başvurulan minyatür ozon kalemleri yada farklı şekillerdeki araçlarıdır. 7 adım ozonlu temizlik programı olmadan tek başına bu araçları aracımıza yerleştirerek durumu düzeltmemiz her zaman mümkün olmayabilir.

Ozon ile ev temizliği, uzun zamandır kullanılmayan dairelerde dahi ozonlu temizlik hızlı sonuç verir. İlk oturum dairelerin temizliğinde kullanıldığı gibi eşyalı ev temizliğinde de ozonu kullanmak faydalıdır. Ozonun oksijene dönüştüğünü bile bile bu büyük nimetten faydalanmamak, kendimize yapabileceğimiz en büyük kötülüktür. Daire temizliği süresi minimuma inmekte ve harcanan emeğin miktarı kısıtlanmaktadır.

 

Ozon ile ofis temizliği, kış aylarında ofislerimizde çoğu zaman cam açılamamaktadır. Yoğun ve kapalı ortamın kötü etkisi insanların yüzlerine yansımaktadır. Ozon sayesinde bu kapalı alan ofislerimizde bahar tazeliği yaşanmakta, ofis ortamındaki kötü kokulardan kurtulmak mümkün olmaktadır.

Günümüzde ozonun kullanıldığı yerlerin başında okullarımız, restoranlar, zincir alışveriş merkezleri ve özellikle wc’leri, işyeri ve fabrikaların bazı bölümlerinde yoğun kirlilik ve koku durumlarında kullanılmaktadır. Işıltı Firması, ozon ile temizlik hizmetini çalışmalarının en başında tutmaktadır.

 

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi