haberUncategorized @trFirma Temizliği Hizmeti

OSMANBEY TEMİZLİK ŞİRKETİ

Osmanbey temizlik şirketleri arasında zirvede olan ve 25 yıldan bu yana sunduğu kaliteli hizmet ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Işıltı Temizlik Şirketi olarak sizlere halıfleks yıkama, cam temizliği,zemin temizliği, günlük personel tedarik hizmeti dahil her türlü temizlik hizmetini sunuyoruz. Özellikle hijyenin önemli olduğu ve çok çabuk kirlenen yerlerde uyguladığımız yöntemler size daha temiz bir ortama kavuşturacağız. Osmanbey Işıltı Temizlik Şirketi, bina ve apartman temizliği başta gelmek üzere Osmanbey’lilere tüm temizlik hizmetlerini sunmaktadır. Binaların dış cam temizliği yanı sıra iç kısım daire temizlikleri, merdiven temizlikleri, ofis temizlikleri usulüne uygun olarak yapılmaktadır. Osmanbey ofisleri parttime ve fulltime ofis temizlik işleri detaylı olarak istenen saatlerde yapılır. Bu konuda deneyimli firmamız personel yerleştirme işlemi de yapmaktadır.

Işıltı İstanbul Osmanbey Temizlik, ev ve ofislerin tadilat sonu ve inşaat sonrası temizlik hizmetini en iyi şekilde sunmaktadır. Tecrübesi ile zamanın kıymetini iyi bilen Işıltı Temizlik, Osmanbey’de hemen hemen her sokakta adından bahsettirmiş olmanın gururunu ve onurunu yaşamaktadır. Avrupa Yakası başta olmak üzere her bölgeye hizmet götüren firma teknolojik donanımı ile bugün hiç bir firmanın sahip olamadığı kadar zengin yapıya sahiptir. Şişli Perpa, Nef 09 Levent ve Bayrampaşa’dan bölgeye uzanan servisleri ile her tür hijyen hizmetini kolaylıkla yerine getirmektedir.

Osmanbey’in en iyi temizlik firması olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Işıltı Temizlik Şirketi bölgeye sürekli hizmet sunmaktadır. Osmanbey bina temizliği, apartman temizliği, inşaat sonrası temizlik, ofis temizliği, ev temizliği, koltuk temizliği, günlük temizlik, halıfleks temizliği ya da diğer temizlik hizmetleri için 0212 222 11 50 telefonlarımızdan 7/24 bize ulaşabilirsiniz.