Firma Temizliği Hizmeti

Osmanbey Temizlik

Osmanbey Temizlik Şirketleri arasında zirvede olan ve 25 yıldan bu yana sunduğu kaliteli hizmet ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Işıltı Temizlik Şirketi olarak sizlere halı hijyeni, cam ve zemin yıkama, günlük personel tedarik hizmeti dahil her türlü temizlik hizmetini sunuyoruz. Özellikle hijyenin önemli olduğu ve çok çabuk kirlenen yerlerde uyguladığımız yöntemler size daha temiz bir ortama kavuşturacağız. Işıltı Temizlik Şirketi, bina ve apartman hijyeni başta gelmek üzere bölgede ikamet eden kişilere tüm temizlik hizmetlerini sunmaktadır. Binaların dış cam temizliği yanı sıra iç kısım daire temizlikleri, merdiven silimi, ofis dezenfeksiyonu da usulüne uygun olarak yapılmaktadır. Osmanbey mesai sonrası ve hafta sonu ofis temizlik işleri detaylı olarak istenen saatlerde yapılır. Bu konuda deneyimli firmamız personel yerleştirme işlemi de yapmaktadır.

İstanbul Osmanbey Temizlik, ev ve ofislerin tadilat sonu ve inşaat sonrası temizlik hizmetini en iyi şekilde sunmaktadır. Tecrübesi ile zamanın kıymetini iyi bilen Işıltı Temizlik, Şişli’de hemen hemen her sokakta adından bahsettirmiş olmanın gururunu ve onurunu yaşamaktadır. Avrupa Yakası başta olmak üzere her bölgeye hizmet götüren firma teknolojik donanımı ile zengin yapıya sahiptir. Şişli Perpa, Nef 09 Levent ve Bayrampaşa’dan bölgeye uzanan temizlik ve dezenfeksiyon servisleri ile her tür hijyen hizmetini kolaylıkla yerine getirmektedir.

Şişli Osmanbey’in en iyi temizlik firması olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Işıltı Temizlik Şirketi bölgeye sürekli hizmet sunmaktadır. Osman bey bina, apartman temizliği, inşaat sonrası temizlik, ofis temizliği, ev temizliği, koltuk temizliği, günlük temizlik, köpüklü fırçalı halıfleks yıkama işleri için de uzman personellerimiz mevcuttur. Diğer temizlik hizmetleri için 0212 222 11 50 telefonlarımızdan 7/24 bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca bölgede çalışan işyerleri için çay ve temizlik personeli istihdamı yapılmaktadır.

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi