haberUncategorized @trOfis Temizlik Hizmetleri

Okmeydanı Temizlik Şirketi

Okmeydanı Perpa Ticaret Merkezi’nden her gün Okmeydanı ve tüm İstanbul geneline servis kaldıran Işıltı Temizlik, bölgeye uzun yıllardır çalışmanın vermiş olduğu ayrı bir bakış açısıyla bakar ve işine yansıtır. 90’lı yıllardan bu yana çok sayıda personel yetiştiren firma, Okmeydanı ev ve ofisleri için her zaman indirimli fiyatlar sunmuştur. Çalışan ev hanımlarına yönelik koltuk yıkama, halı yıkama, cam temizliği gibi işlemlerin yanı sıra işletmelerin de cam ve genel temizlik arayışlarına çözüm olmuştur. Yanı sıra her tür bina merdiven temizliği, site temizliği işlemleri de ekonomik olarak yapılmaktadır.

Okmeydanı Işıltı Temizlik Şirketi olarak bizler sizlere ev temizliği dışında ofis temizliği, dükkan temizliği, cami temizliği, okul temizliği, fabrika temizliği gibi hizmetleri de sunmaktayız. Ayrıca İstanbul Okmeydanı temizlik sektöründe öncü olan firmamız, bu işlemlerin dışında su baskını temizliği ve yangın sonrası temizlik işlemleri için kullandığımız vakumlu buharlı makineler ile ev ya da iş yerlerinizi en kısa sürede eski haline getirirken dezenfeksiyonunu da sağlamış olur.

Ev ve Ofis temizliklerinde Okmeydanı temizlik şirketleri arasında başı çeken Işıltı Temizlik, Okmeydanı Camilerinin temizliğinde de çok emek vermiştir. Okmeydanı okul temizlikleri ve bölgedeki diğer hizmetlerimiz ve işlenişleri için  0212 2221150 numaralı telefonumuzdan bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment