Ofis Temizlik Hizmetleri

Okmeydanı Temizlik

Okmeydanı Temizlik Şirketi; Okmeydanı Perpa Ticaret Merkezi’nden her gün Okmeydanı ve tüm İstanbul geneline servis kaldıran Işıltı Temizlik, bölgeye uzun yıllardır çalışmanın vermiş olduğu ayrı bir bakış açısıyla bakar ve işine yansıtır. 90’lı yıllardan bu yana çok sayıda personel yetiştiren firma, Okmeydanı ev ve ofisleri için her zaman indirimli fiyatlar sunmuştur. Çalışan ev hanımlarına yönelik koltuk yıkama, halı yıkama, cam temizliği gibi işlemlerin yanı sıra işletmelerin de cam ve genel temizlik arayışlarına çözüm olmuştur. Yanı sıra her tür bina merdiveni ve site temizliği işlemleri de ekonomik olarak yapılmaktadır.

Okmeydanı Temizlik Alanları

Okmeydanı Işıltı Temizlik Şirketi olarak bizler sizlere ev temizliği dışında ofis temizliği ve dükkan temizliği hizmeti vermekteyiz. Cami, okul ve fabrikaların akşam mesai sonraı ya da hafta sonu temizlikleri gerçekleştirilmektedir. İstanbul Okmeydanı temizlik sektöründe öncü olan firmamız, bu işlemlerin dışında su baskını temizliği ve yangın sonrası temizlik işlemleri içinde bölgeden hareket etmektedir. Kullandığımız vakumlu buharlı makineler ile ev ya da iş yerlerinizi en kısa sürede eski haline getirirken dezenfeksiyonunu da sağlamış bulunuyoruz.

Okmeydanı temizlik şirketleri; Işıltı Temizlik, Okmeydanı Camilerinin temizliğinde de çok emek vermiştir. Okmeydanı okul temizlikleri ve bölgedeki diğer hizmetlerimiz ve işleyişleri için  0212 2221150 numaralı telefonumuzdan bilgi alabilirsiniz.

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment