Ofis Temizliği Hizmetleri

Ofis Temizliği

Işıltı Ofis Temizlik Şirketi olarak 90’lı yıllardan bu yana parttime ofis personeli ve fulltime ofis personeli eğitim vermekle kalmayıp ofis temizlik hizmetleri için firmalara çeşitli programlar hazırlayarak şirket müdürleri ve işverenlerin işlerinin kolaylaştırılmıştır. Yanı sıra temizlik personellerinin vasıflandırılarak uygun işe göre branşlaşmasını sağladık.  Ofislerin mesai sonrası akşam temizlikleri, hafta sonu temizlikleri veya tek seferlik detaylı ofis temizliği sistematik şekilde checklistleri oluşturulur ve takip edilir.

Tek Seferlik Detaylı Ofis Temizlik Hizmeti

Kullanılan temizlik malzemesi, buhar makinası, vakum makinası, kimyasallar, merdivenler firmamız tarafından sağlanmaktadır. Tüm toz alımı, cam temizliği, çöplerin atılması, zemin temizliği, wc temizliği ana kategorilerdir. İş öncesi keşif yada görseller ile personel ve makine sayısı hesaplanır. Kullanılan temizlik malzemesi tarafımıza aittir. Ofis alanının doluluğuna ve m2 ‘ye göre fiyat verilmektedir.

Haftalık Periyodik Ofis Temizliği

Genellikle hafta sonu yapılan ve en az 4 saat süren temizlik hizmeti oluşumudur. Tüm toz alımı, cam temizliği, çöplerin atılması, zemin temizliği, wc temizliği ana kategorileridir. İş öncesi keşif yada görseller ile personel ve makine sayısı hesaplanır. Kullanılan temizlik malzemesi tarafımıza aittir.

Mesai Sonrası Periyodik Ofis Temizliği

Ofis m2 ve içerik detaylarına göre parttime temizlik personeli sayısı hesaplanır. Genellikle mesai saatlerinden sonra 18.00 – 20.00 arası temizlik yapılır. Temizlik malzeme ve makinaları tarafımıza aittir. Kişi başı ücret ortalaması 3000 TL gibidir. Sayı arttıkça bu fiyat düşmektedir.

Aylık Periyodik Ofis Temizliği

Haftalık temizlik işlemleri yanı sıra aydınlatma ekipmanlarının temizliği, merdiven zemin cilalamaları gibi aylık ek hizmetler yer alır. Aylık temizlik uygulamaları yerine getirilirken eşyaları usulü ile kaldırıp kondurmaya dikkat edilmemeli, zarar verilmemelidir.

Günlük Ofis Temizlik ve Sunum Personeli

Ofis Temizlik; genellikle 1 yada daha fazla personel ile acil temizliklerde yada çaycı personel yerine geçişlerde ihtiyaç duyulur. Sunum personeli için de durum aynıdır. Ofisinize hangi temizlik yöntemini almanız gerektiği konusunda bizi 212 2221150 telefonumuzdan arayabilirsiniz.

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi