Işıltı Ofis Temizliği

Ofis temizliği hizmetleri

Işıltı Ofis Temizliği Şirketi olarak önemli titizlik ve hijyen bakış açısıyla sürdürmektedir. Bütün işletmeler sabah iş başı yaptığında çalışıcak ve kullanıcak olduğu alanın hijyenik ve temiz olmasını ister. Çünkü çalıştığı işletmede günün neredeyse tamamını orada geçirmektedir. İş yerlerinde yapılan rutin temizlik sürekliliği devam ettikçe çalışan personelinde motivasyonu artacaktır.

Işıltı Ofis Temizlik Firması olarak vermiş olduğumuz ofis temizliği hizmetini temizlik eğitimini almış sertifikalı personellerimiz tarafından yapılmaktadır. Profesyonel malzemeler, alanında uzman ekip, ve temizlik makineleri dahilinde bir program akışı ile ofis temizliği hizmetini vermekteyiz. Yaşadığımız yüzyılda ofislerimizin değişen dizaynına sahip çıkmanın ilk maddesi ofislerin ortam hijyenidir. Firmamız ortam hijyenini iyileştirme çalışmalarını sektördeki rakip firmalara dahi aktaracak kadar şeffaf çalışmalar yürütmektedir.

Nedir bizi farklı kılan? En büyük farkımız yaşadığımız yüzyılın gereklerine uyarak iş yürürlüğünü sağlamamızdır. Ticari endişeye gerek duymadan müşterilerimize verdiğimiz değeri personellerimiz de verdikten sonra başlanmış işin gerisi kendiliğinden geliyor. Her bir çalışanımız adeta kendi markasını da vurgulayarak müşteri memnuniyetini sağlamış ve gününü tamamlamış oluyor. Gerek kalıcı ofis personellerimiz, çay sunum personelleri, temizlik personelleri gerekse dönüşümlü temizlik personeli yada günü birlik acil ofis temizlik personellerimizin aynı zamanda kolay söz anlatılabilir ve güler yüzlü olması hepimize ayrı bir dinamiklik katıyor.

Ofis Temizlik Firmaları

Her bir Işıltı ofis çalışanı güne başlarken heyecanlıdır. Ve bunun bir çok sebebi var. Piyasada kadrosuz, toplama dediğimiz tarzda personeller dahi zor bulunurken Işıltı personelinin uzun yıllar kadrodaki kalıcılığının sebebi acaba hafta sonu tatil, piknik, yada yemek organizasyonları mıdır? Hiç bir ofis temizlik firmasının spora bu kadar ağırlık verdiğini daha önce görmedik. Bir kaç farklı detaydan bazılarını açıkladık sadece sayın okurlarımız.

Işıltı Ofis Başarısının arkasında daha bir yığın maddeyi okudukça başarımızın sırrı daha iyi görülecektir. Sektöre ekonomik açıdan mağdur durumda olan onlarca kadınımızı kazandırmamız aynı zamanda ülkemiz ekonomisine de katkı değil midir?

Ofis temizliğinizi yaptırdığınızda eminiz ki yukarıdaki farklarımızı daha iyi göreceksiniz. Sizlere bol ışıltılı günler diliyoruz.

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi