haberUncategorized @trfile faydası

Işıltı Temizlik Firması‘nın bu yılki araştırma sonuçlarından edindiği bilgilere göre oluşan kanı; insanlar yaşamları boyunca birçok unsura dikkat etmekteler ve bu unsurlar hayatı kolaylaştırması için değer katılarak çok yönlü hale getirilmekte ancak, bazı unsurlar avantaj sağladığı kadar, toplum ve doğa adına dezavantaj olarak bilinmektedir. Bunların başında gelen dezavantaj yaratan unsur ise poşetlerdir ve poşetler doğa adına oldukça zararlı olmakla beraber, uzun yıllar doğadan kaybolmadığı için çevre adına büyük bir zarar oluşturmaktadır. Poşet yerine file kullanımı gerçekleştirilirse, bu sorun ortadan kaldırılacak ve geçmişteki durumlara tekrar bir dönüş yaşanacaktır. Fileler çok defa kullanıldıkları için, bu sebepten ötürü poşetler gibi atık sınıfında yer almamaktadırlar.  

Çok defa kullanılabilen file

Poşetlerin taşıma konusunda avantajları bulunması, kullanıcılar adına önemli olmasına rağmen, çevre adına son derece kötü bir durum oluşturmakta ve çevre kirliliğinin en önemli etkenlerinden biri olmaktadır. Poşet yerine file kullanımı yaygınlaşması durumunda ise, çevre adına daha olumlu sonuçlar alınacak ve bu şekilde çevre kirliliğinin önüne geçilmiş olacaktır. Fileler geçmiş zamanlarda yoğun olarak kullanıldıkları için, pek çok avantajı bulunmakta ve meyve veya sebzelerin kolay taşınmasının yanı sıra, poşetlerden daha sağlam ve tek kullanımlık olmamaktadırlar.  

Poşet Yerine File Neden Tercih Edilmelidir? 

İnsanlık çağının en önemli gereklerinden bir tanesi, hayatı kolaylaştıran buluşların gerçekleştirilmesine yönelik çalışmalar yapmaktır. Ancak bu çalışmalar gerçekleştirilirken, topluma ve toprağa birçok zararı dokunacak buluşlardan uzak durulmalıdır ve bu buluşların başında poşetler gelmektedir. Poşet yerine file kullanımı gerçekleştirildiğinde ise, poşet kullanımı oldukça azaltılmış ve poşetlerin doğada uzun yıllar kaldıkları için, bu sorun ortadan kalkmış olacaktır. file kullanımının bu amaçla pek çok avantajı bulunmakta ve poşet kullanımından daha faydalı, sağlam, çok kullanışlı ve doğa dostu olarak bilinmektedir.  

Işıltı Temizlik Firması’nın File Hediyesi

Poşet kullanımının iyiden iyiye artması ve kullanım alanlarının tamamen genişlemesi sonrasında, doğanın kirlenmesi hususunda bazı olumsuzluklar yaşandı ve poşetler doğayı kirleten en büyük etkenler arasında yer aldılar. Poşet yerine file kullanımının artırılması ise, bu sorunların ve olumsuzlukların önüne geçecek ve bu şekilde doğanın korunması sağlanacaktır. Bununla beraber file kullanımı, poşet kullanımına göre tek seferlik olmadığından, ekonomik olarak ülkeye belirli bir katkıda sağlamaktadır.   Işıltı Temizlik Şirketi, 2019 yılı Ocak ayı çalışmaları öncesi istek yapan her müşterisine file hediye etmektedir.