Temizlik Şirketi Hizmetleri

Neden Biz?

Neden Işıltı Temizlik sorusuna cevap olarak; çeyrek asırdır hizmet veren Işıltı Temizlik zaman zaman sektördeki rakiplerinin olumsuz davranışlarına maruz kalmıştır.  Personelleri kısa vadeli hizmet aracı olarak gören bazı firmalar aynı zamanda hijyen adımlarını uygulamak yerine hazır yetiştirilmiş personel avına çıkmışlardır. Hiç bir uzmanlık statüsü olmayan bu firmalar kısa vadede iki kuruş fazla vererek personelleri adeta balık gibi yakalamaya çalışmışlardır.

Işıltı Temizlik Vizyon

Temizlik firmaları arasında en yüksek prestije sahip olmak. Temizliğe alışılmışın dışında hizmet anlayışı ile bakan Işıltı Temizlik, kendi isminde bayilik sistemi ile de Türkiye ve dünya geneli adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Bazı Kavramları İle Işıltı Temizlik

  • Zaman: Zamanı iyi kullanmak Işıltı Personelinin en fazla dikkat ettiği olgudur.
  • Kalite Bilinci: Firmamız kaliteden ödün vererek ucuz hizmet sunmanın her iki tarafa da zarar vereceği bilinciyle hareket etmektedir.
  • Dürüstlük: Firmamız her ne olursa olsun müşteriye karşı açık, samimi ve dürüsttür.
  • Güven ve Sadakat: Müşterisinin güvenini kazanmak işe zamanında başlamak ve verilen sözlere riayet etmekten geçmektedir.
  • Müşteri Odaklı Çalışma; müşterisinin ne istediğini bilir ve ona göre işlerliği sağlar.
  • Çevre Dostu: Adını çevreyle uyumlu temizlik yapmaktan alan ışıltı temizlik zararlı kimyasal kullanmaktan kaçınır, geri dönüşümü teşvik eder.
  • Hızlı Servis: İstanbul’un en geniş servis ağına sahip olan Işıltı Temizlik Firması, istanbul’un tüm bölgelerine hizmet götürmektedir.
  • Gizlilik: Kurumsal yapısı içinde çalıştırdığı personellerin güvenilir olmasına dikkat ettiği kadar firma ve müşterilerinin sırlarını deşifre etmeyeceğini, daha başlangıçtaki sözleşme maddelerinin içine koyar.
  • Uzmanlıklar : Işıltı Temizlik Firması, sektörün getirdiği gerekliliklere uymanın yanı sıra personellerin uzmanlaşmış olmasına, son teknolojik alet ve cihazlar ile kaliteli hizmete odaklanır.

Işıltı Temizlik İletişim

Sıradanlık içinde olmayan ışıltı temizlik firması farklı detay temizlikleri için 212 2221150 nolu hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi