Firma Temizliği için malzeme

Merter Temizlik Firması

Merter’in en iyi temizlik firması olarak bölgedeki servis merkezlerimizden, Merter ev ve ofisleri için profesyonel çözümler üretmektedir. Merter müşterisine sunduğumuz özel temizlik hizmetleri sonrası kişilerin memnun kalmasını sağlamak için müşteri memnuniyet çalışmalarını devam ettirmekteyiz. Merter müşterisine hizmet verilen bir çok temizlik dalından bazıları;  duvar silimi, camların içli dışlı silinmesi, pencere doğramalarının (çerçevelerin temizliği), tavan ve duvar aksesuarlarının silinmesi, kapı, petek ve prizlerin silinmesi. Koltuk yıkama, yatak yıkama, aydınlatma armatürlerinin temizliği, banyo, fayans ve seramiklerinin derz arası dezenfektesi. Yüzey temizliği, duşa kabin, küvet, lavabo ve banyo dolaplarının temizlenmesi. Mutfak ince temizliği, mutfak dolaplarının içlerinin boşaltılarak silinmesi ve tekrar yerinde dizilmesi. Dolap kapaklarının ve üstlerinin silinmesi, davlumbaz temizliği ve davlumbaz filtrelerinin yağdan arındırılması. Wclerin ince temizliği ve hijyeninin sağlanması, halı yıkama, mobilya silimi, dolap ve elektronik eşyaların temizliği. Çatı, teras, balkon, bodrum alanlarının zeminlerinin yıkanarak ıslak-kuru vakum ile çekilmesi. Parke, marley, mermer, seramik, fayans ve taş zeminlerin zemin türüne göre yıkanması veya silinmesi.

Merter Temizlik Şirketleri içinde en büyük farkı dezenfektanlı temizlik hizmeti uygulamasıdır. Firma ayrıca koltuklarda dezenfektan uygulaması, yataklarda dezenfektan uygulaması, halıflekslerde dezenfektan uygulaması, tüm yüzey ve mobilyalarda dezenfektan uygulamasını da sık yapılan hizmetleri arasına koymuştur.

Merter Temizlik Firması Referansları

Merter fabrika, okul temizlikleri, fırın, pastane, ev, hastane, konut, restoran, lokanta, sağlık ocağı, yurt, mağaza, yuva, dükkan, alış veriş merkezi (AVM), otel, depo, lokanta, camii, yemekhane, imalathane, üniversite, ofis, hamam, market, büro, tatil köyü, ticaret merkezi, üretim alanları, işyeri, bina, apartman, daire, pansiyon, dershane, gemi, yat, kolej, klinik, eczane, güzellik salonu, tıp merkezi, film stüdyoları temizliği. Fuar ve stant alanları, spor salonu, tiyatro, set temizlikleri. İnşaat ve tadilat sonu temizlik hizmetleri, kiracı çıkmış ev temizlikleri, Temizlik personeli istihdamı (eleman temini), günlük temizlik, haftalık temizlik, aylık temizlik. Yangın sonrası tüm evin ince temizliğinin yapılması ve kokudan arındırılması.

Her geçen gün kendini geliştirerek temizlik işlemlerini gerçekleştiren Merter Temizlik Firması, Merter müşterisinin talebi doğrultusunda belirtilen gün ve adreste yer alarak gerekli tüm temizlik işlemlerini yapmaktadır. Piyasada amatör olarak hizmet veren bir çok temizlik firmasının aksine, mesleğin kısa vadeli getirilerinden çok sektörde kalıcılığı hedef almıştır. Merter temizlik işleri için firmamızı 212 5016460 nolu Merter danışma hattından arayabilirsiniz.

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi