Merter semti, ismi ile ilk bakışta akla tekstilcileri getirse de, günümüzde her kesimden çalışanı ve yeni iş merkezleri ile oldukça revaçtadır.Merter, Bayrampaşa, Davutpaşa, Esenler, Bahçelievler, Bakırköy, Bağcılar, Topkapı semtlerine ve E 5’e yakın oluşu bölgenin hızlı canlanmasını sağlamıştır. Ayrıca yeni plaza ve iş merkezlerinin, ferah yeni dizayn fold ofislerin yanı sıra akıllı ev ve binaların da yapılması ile Işıltı Temizlik Şirketi’nin yeni merkezi olmuştur.

Merter ofis temizliği; plaza, işyeri ve ofis temizlikleri için parttime temizlik personeli, fulltime sözleşmeli personel, çaycı personel yerleştirme hizmetlerimiz mevcuttur. İnşaat sonu ofis temizliği, tadilat sonu temizlik, boya badana sonu temizlik, boş yada dolu ofis temizliği, uygun makine ve aparatları ile ve bu işi bilen temizlik personellerimiz ile halledilir.
Merter ev temizliği; site, villa, daire ve her türlü ev temizliği, ev içleri ve apartman ortak alanları, merdivenleri dahil olarak yapılır. İnşaatı yada tadilatı bitmiş dairelerin ince temizliği, eşyalı dairelerin halı ve koltuk yıkaması, vakumlu  yatak yıkaması, cam temizliği, mutfak, banyo temizliği, balkonlarının temizliği, seramik ve fayanslarının temizliği, mermer zemin cilalama hizmetleri, dezenfektanlı temizlik, buharlı temizlik uygulamaları, duvar temizliği, sert zemin ve parke yüzey temizlikleri en iyi şekilde yapılır.

merter-temizlik-sirketiMerter dış cephe ve cam temizliği; Işıltı Temizlik Şirketi olarak Merter’deki yüksek cephelerin, mağaza, bina, okul, plaza, rezidans, ev ve ofislerin cam temizliğini vinçli yada dış cephe asansörlü olarak A tipi uzman camcılarımız ile yapmaktayız. Merter bölgesini adım adım bilen temizlik firmamız gerekli uygulama ve prosedürlerimiz ile iş öncesi tarafınızı bilgilendirmektedir. Cephe ve camlarda kullandığımız kimyasallar, asitik olmayıp cephelerinize ve kompozitlerinize zarar vermediği gibi, yağmur suyunun akışkanlığını sağlar. Temizlik uzun süre gider. İş yapılan semt ve mahallelerden bazıları, Güngören temizlik işleri, Haznedar temizlik, Mareşal Çakmak, Mehmet Nezih Özmen, Sanayi, Tozkoparan.
Merter bölgesinde yapılan temizliklerden bazıları, cami temizlikleri, okul temizliği, fabrika temizliği, ofis temizlikleri, yangın ve su baskını temizlikleri, boş ve eşyalı daire temizlikleri
Merter temizlik personeli arayışlarınız ve tüm temizlikleriniz için Bayrampaşa’daki Ofislerimizden hizmet verilmektedir.

Merter temizlik şirketleri

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi