Maslak Temizlik Şirketleri

Maslak Semti, Sarıyer ilçesine bağlı olsa da işlev, ticari yerleşim, konum ve erişilebilirlik açısından ayrıca değerlendirilmelidir. Eski kasırların ve yapılarının yanı sıra günümüz konut ve iş merkezi mimarisini de  en iyi hatları ile taşımaktadır. İlk bakışta Levent ve Ayazağa semtlerinin arasında küçük bir bölge gibi görünen Maslak’ta gözünüzün alabildiğine gökdelen ve plazaları görürsünüz. Bu kadar plazaların biraz daha ilerisine gittiğinizde Atatürk Oto Sanayi Bölgesi müstakil iş yerleri, oto sanayi, yedek parça servis firmaları, kargo, nakliye, yemek, temizlik firmaları apayrı bir havada sizi karşılar. Atatürk Oto Sanayi Bölgesinde aracınızı park etmek çok kolaydır. Özellikle Maslak temizlik şirketleri gibi sektörler için ideal bir merkezdir.

Işıltı Temizlik, Maslak İş merkezi, Maslak Giz plaza, maslak plaza temizliklerinde en deneyimli ve bölgeye hükmeden temizlik firmasıdır. Işıltı Temizlik şube 4. Levent Nef 09’dan erişim kısa zamanda sağlandığı gibi temizlik personellerinin de Ayazağa bölgesinden seçilmesi iş yaparken kolaylık sağlamakta ve zamanı daha iyi kullanmanın avantajlarını yakalamaktayız.

maslak-temizlik-sirketimizMaslak Plaza Temizliği; plazaların inşaat sonrası ticari kullanıma açılmadan ki temizlik işleri, boya badana ve tadilat sonrası temizlik işleri, halı ve halıfleks yıkama işleri, giydirme cephe, cam temizliği ve dış cephe temizlik işleri, zemin cilalama ve kristalize, polimerize cilalama hizmetleri, plaza merdiven, asansör ve ortak alanlarının temizliği, part time ofis temizlikleri, fulltime temizlik personelleri ile hafta sonu ve hafta içi temizlik hizmeti verilir.

Maslak Ofis Temizlik Hizmetleri; Ayazağa ve Maslak plazalarda en çok ihtiyaç duyulan servis hizmetleri. Gün boyunca yoğun çalışmadan dolayı kirlenen ofislerin kir ve toz ortama çökmeden aynı gün içinde temizlenmesi gerekmektedir. Firmamız lojistik ve personelinin bölgeye yakınlığı ile gün içi zamanı iyi kullandığı gibi akşam part time mesai sonrası kısıtlı zamanı da çok iyi kullanarak hızlı temizliği gerçekleştirir. Hemen hemen tüm plaza ofisleri bu temizliğe ihtiyaç duymakta ve hizmet almaktadır.

Maslak Ev Temizliği; İstinye Boğaziçi Evleri, Darüşşafaka Gazeteciler, Seba Koru Sitesi, Royal Konutları, Mashattan gibi siteler başta olmak üzere tüm Maslak ev temizlik işleri, Işıltı Temizlik Şirketi tarafından yürütülmektedir.

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi