koltuk yıkama

Levent Temizlik Hizmeti; Levent Bölgesi sakinlerinin ve yeni yerleşim yapan kişilerin tercihi Levent NEF 09’dan hizmet veren Işıltı Temizlik Firmasıdır. Sektördeki uzun yılların oluşturduğu bilgi birikimi ve servis ağıyla kaliteli hizmet sunan bir firmadır. Yanı sıra kalıcı olmayı başararak Levent temizlik hizmetleri ile çalışanlarına da iş garantisi olmuştur.

Levent ofis temizliği ve ev temizliği hizmet alıcısı içi rahat ve sonuçtan emin olarak Işıltı Temizlik Şirketi’ni kendi mekanına bırakabilir. Temizlik personelleri çalışmalarında ortamdan tozu uzaklaştırırken, yüzey üzerindeki bakterileri yok eder. Kullanılan tüm ürünler insan ve çevre sağlığına uygundur.

Levent ev ofis temizlik hizmetleri; mekanlar içinde yer alan kapı, pencere, her tür mobilya, çerçeve, tablo, fayans, raf, aynalar hassasiyet ister. Petek, dolap, mutfak, süpürgelik, banyo ve tuvaletin buharlı temizliği yapılmaktadır. Halı yıkama ve koltuk temizliğinde de kısa sürede temizlik ve kurutma hizmetlerimiz başlamıştır. Temizliği biten alanların kontrolü yapılırken hijyen ve dezenfektenin iyi bir şekilde gerçekleştiğinden emin olunmaktadır.

1 Levent, 4 Levent ve diğer tüm mahallelerinde ofis ve plazalara çay sunum personeli verilir. Ayrıca fulltime, partime temizlik personelleri yerleştirilmektedir. Yıllık anlaşmaların yanı sıra haftalık, günlük temizlik paketleri ile farklı temizlik arayışlarına da cevap verilmektedir.

Levent Bölgesi Temizlik Şirketi ev ofis temizliği yanı sıra Levent şirket temizlikleri, şirket halıfleks yıkama, şirket koltuk yıkama, dezenfektasyon, ortam nötralizasyonu işlemleri yapılmaktadır.

 

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi