koltuk yıkama

Levent Temizlik Hizmeti; Levent Bölgesi sakinlerinin ve yeni yerleşim yapan kişilerin tercihi Levent NEF 09’dan hizmet veren Işıltı Temizlik Firmasıdır. Sektördeki uzun yılların oluşturduğu bilgi birikimi ve servis ağıyla kaliteli hizmet sunan firma, kalıcı olmayı başararak Levent bölgesi çalışanlarına da garanti olmuştur.

Levent ofis temizliği ve ev temizliği hizmet alıcısı içi rahat ve sonuçtan emin olarak Işıltı Temizlik Şirketi’ni kendi mekanına bırakabilir. Temizlik personelleri çalışmalarında ortamdan tozu uzaklaştırırken, yüzey üzerindeki bakterileri yok eder. Kullanılan tüm ürünler insan ve çevre sağlığına uygundur.

Levent ev ofis temizlik hizmetleri; içinde yer alan kapı, pencere, her tür mobilya, çerçeve, tablo, fayans, raf, ayna, petek, dolap, mutfak, süpürgelik, banyo ve tuvaletin detaylı temizliği yapılmaktadır. Halı yıkama ve koltuk temizliğinde de kısa sürede temizlik ve kurutma hizmetlerimiz başlamıştır. Temizliği biten alanların kontrolü yapılırken hijyen ve dezenfektenin iyi bir şekilde gerçekleştiğinden emin olunmaktadır.

1 Levent, 4 Levent ve diğer tüm mahallelerinde ofis ve plazalara çay sunum personeli, fulltime, partime temizlik personelleri yerleştirilmektedir. Yıllık anlaşmaların yanı sıra haftalık, günlük temizlik paketleri ile farklı temizlik arayışlarına da cevap verilmektedir.

Levent Bölgesi Temizlik Şirketi ev ofis temizliği yanı sıra Levent şirket temizlikleri, şirket halıfleks yıkama, şirket koltuk yıkama, dezenfektasyon, ortam nötralizasyonu işlemleri yapılmaktadır.