Ev Banyo Temizliği Hizmeti

Levent Ofis Temizlik Şirketi

Levent bölgesi ofislerine yaygın temizlik hizmeti sunan Işıltı Levent Ofis Temizlik Şirketi ile çalışma alanları ışıl ışıl parlıyor. Her tür ofis ve şirketlere yönelik kapsamlı çalışma programları ile kalıcı ve ekonomik çözümler sunan Işıltı Temizlik, 20 yıldan fazla süren ofis abonelikleri ile Türkiye’de bir ilk olmayı başarmıştır. 23 Yılı aşkın aynı proje sayısını elinde tutan Işıltı Levent Ofis Temizlik Firması kolaylıkla hizmet alıcının gönlünü fethetmiştir. Levent semtine gönül vermiş olan temizlik firması, en büyük yatırımlarından bazılarını Nef projelerine yaparak müşterisine yakın olmak istemiştir.

Karanfil Caddesi başta olmak üzere tüm Levent ofislerine hızlı servis hizmeti götüren Temizlik Firması, İstanbul ve Türkiye temizlik çalışanlarına da aydınlık gelecek sunmaktadır.

Levent Ofis temizliği içinde yer alan kapı, pencere, klima, her tür mobilya, çerçeve, tablo, klasör dolapları, fayans, raf, ayna, petek, dolap, mutfak, süpürgelik, ofis mobilya, printer, klavyeler, fotokopi cihazları, lavabolar, ortak alanlar, taş zeminler, merdivenler, banyo, wc temizliği yapılmaktadır. Ofis halifleks yıkama, koltuk temizliği, mermer cilalama, pvc cila,  dış cephe temizliği, cam silim hizmeti, iç mekan dezenfektasyonu gerçekleşen ofis hizmetlerindendir.

Kısacası Levent Ofis Temizlik Şirketi ile artık ofisler daha temiz!

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi