halıflex yıkama firmaları

Levent Ev Temizliği Şirketi

Işıltı Levent Ev Temizlik Şirketi sayesinde Levent bölgesinde ve Levent mahallesinin her sokağında bulunduğunuz ortamlara ev hijyeni hizmeti verilmektedir. Levent’te günün her saati temizlik servis hizmeti, istanilen doğrultuda verilmektedir.

Levent’te temizlik ve dezenfeksiyon hizmeti verilen meskenler; müstakil evlerin, villa, kreş, anaokulu, bina, eşyalı – boş daire temizliği, rezidans, plazaların cam temizliği. Apartman ve müstakil binaların ortal alan merdiven temizlikleri. Konutların mermer, pvc zeminlerinin parlatma ve cilalama işlemleri, cephe bakımları.

Büyükdere Cad. üzerindeki Nef 09 Plaza’da ofis mülk sahipliği ile Levent’lilere daha iyi hizmet vermek için ek yerleşim yapan Işıltı Levent Semti Ev Temizlik Şirketi, hızlı servis imkan ve olanakları ile başka temizlik şirketi aratmıyor.

Levent semti Ev temizlik hizmetleri içinde kapı, pencere, her tür mobilya, çerçeve, tablo, fayans, raf, ayna, petek, dolap, mutfak, süpürgelik, banyo ve tuvaletin detaylı temizliği yapılmaktadır. Levent  ev temizliği çalışanlarımız ile Levent boş ev temizliği, Levent eşyalı ev temizliği en iyi şekilde yürütülmektedir. Ev temizliği için temizlikçi bayan gönderilmekte, haftanın 7 günü çalışılmaktadır. Ev halıfleksi yıkama ve ev koltuğu yerinde yıkama hizmeti Levent’li annelerin içini rahatlatıyor. Halı koltuk yıkamada kullanılan ürünler insan sağlığı ve çevre sağlığı açısından risk teşkil etmez.

Levent semti inşaat sonrası ev temizliği; boya badana sonrası inşaat temizliği ile Levent ev, site, her tür daire, konut, rezidans, bina, merdiven, apartman ve meskenlere tadilat sonu temizlik hizmeti, taşınma öncesi ev temizliği, taşınma sonrası ev temizliği, kiracı çıkmış daire temizliği, yaşlı bakım evi temizliği, öğrenci evi temizliği, cilalama, cam temizliği hizmeti verilmekte, iş sonrası ihtiyaçlarının durumuna göre hizmet çoğu zaman devam etmektedir.

Olağanüstü durumlarda ev temizliği; yangın sonu ev temizliği, sel su baskını sonu ev temizlik işleri, ise maruz kalma sonucu mesken temizliği, rutubet ve neme karşı ev temizliği, koku giderme hizmetleri Levent ev temizlik personelleri tarafından verilmektedir.

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi