Cephe silimi

Laleli Temizlik

Laleli Temizlik Şirketi ; Laleli bölgesindeki otellere yaklaşık 25 yıldan bu yana personel gönderen Işıltı Laleli Temizlik Firması, bölgede her türlü periyodik temizlik işlemlerini gerçekleştirmektedir. Laleli otelleri başta olmak üzere kuyumcu, pırlantacı, tekstilci, halıcı, gibi bir çok esnaf Işıltı Laleli Temizlik Şirketi’nden destek almaktadır. Yanı sıra Laleli, Sultanahmet, Aksaray, Eminönü bölgesinde ki tüm esnaf ve işletmeler için hijyen hizmeti talep sıklığına göre uygulanabilmekte, değişik program çözümleri sunulmaktadır. Laleli ve Beyazıt camileri, şirketimiz tarafından temizlenmektedir.

Işıltı Temizlik Firması olarak bizler uzman çalışanlarımız ile birlikte ihtiyaç duyulabilecek pek çok hizmeti vermekteyiz. Laleli temizlik şirketleri arasında alışılmışın dışında hizmet anlayışını yayan firma olmanın gururunu taşıyoruz. Her türlü acil hizmet, su baskını ya da yangın sonrası temizlik işlemlerini, buhar, vakum ve emiş makineleri ile gerçekleştirdikten sonra kokunun giderilmesini ve ortam dezenfeksiyonunu sağlıyoruz. Laleli’nin en iyi temizlik şirketi arasında yer alıyor olmamız da farkımızı ortaya koyan diğer durumlardan olmaktadır.

Laleli Temizlik Şirketi ; yerinde halı yıkama, koltuk yıkama gibi hizmetlerimiz ile zeminleriniz uzun süre güzelliğini koruyacak paranız cebinize kalacaktır. Laleli Işıltı Temizlik Şirketi, Bayrampaşa’dan her gün bölgeye servis kalkmaktadır. Yanı sıra metro tercihi de kısa zamanda hizmet anlayışını gerçekleştirmektedir.

Laleli Temizlik İşleri; tüm bu hizmetler verilirken evlerin güvenliği, hizmet alanların memnuniyeti de tarafımızca düşünülüyor. Tüm bu faktörler ile birlikte artık günümüzde temizlik sorun olmaktan çıkmaktadır. Ayrıca bölgedeki fazlaca iş hanı temizliği, modern zemin otomatları ile yapılabilmekte ve bu sayede İstanbul Laleli temizlik işleri her daim yerine getirilebilmektedir. Laleli ve Eminönü, Sultanahmet, Yenikapı, Vezneciler gibi bölgelere de hizmet verilmektedir. Laleli otel ve işyeri referanslarımızı istemeyi unutmayınız. Işıltı Temizlik Şirketi olarak Laleli genel yapılan işler arasında otel temizliği, dış cephe cam temizliği, dükkan temizliği, inşaat sonu temizliği.

Laleli tüm temizlik hizmetleri için Işıltı Laleli Temizlik Firması ☎ +90 212 5016460 telefonunu arayabilirsiniz.

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi