Kolay Ev Temizliği

Kolay Ev Temizliği; yeni evlenen kişilere ev temizliği yapmak çok zor geldiği gibi birde çevre tarafından eleştirilmekten korkarlar. Zaten çay misafirleri filan derken ilk aylar yorucu geçer, aile toplantıları, yemekler. Birde temizlik yapmak zordur hele ki çalısan bayanlar için.

Ah şöyle sihirbaz gibi bir temizlik şirketi olsa, ev ve ofiste devamlı bir temizlik şirketi temizlik yapsa. Temizlik işlerini düşünmekten kurtulsak. Yeni evlenenlerin temizlik şirketinden bekledikleri, temizlik şirketi çağırdığına pişman olmamak. Çocuklarımız ve ailemiz daha, hijyenik temiz, ferah ortamlarda yaşasa, daha sağlıklı, daha başarılı olsa. Temizlik personelleri kaprissiz olsa ziyaretinde devamlı aynı kişiler gelse, bu aynı kişilerin üstü başı temiz olsa. Temizlik malzemeleri ile hiç ilgilenmesem, tüm malzemeleri kendileri getirseler cif, ril, sabun, arap sabunu, çelik parlatıcı, pronto, ahşap parlatıcı, sünger, tel, vim, mikrofiber bez, vileda bez, genel temizlik sıvısı, cam silme ürünü, halı silme deterjanı, wc temizleyici, dezenfektan, mermer bakımı ve parlatıcısı, yağ ve kir sökücü, kova, oda kokusu, kuru vakum süpürge, yaş vakum, buhar jeneratörleri, toz emici cihazlar, mop aparatları ve uzatma, paspas, döner fırçalı zemin bakım makineleri.

temizlik şirketimiz

Ev temizliği; piyasaya yeni sürülen pratik temizlik aparatlarını satın alabilirsiniz. Bu aparatlar ile duvardan cama, koltuktan halıya bir çok şeyi kolaylıkla yapabilirsiniz. Sayfalarımızda bu tür araçlardan bolca bahsedilmektedir.

Çoğu genç yeni evlendiğinde bu durumları ziyaretinde emeği külfet olarak görür. Işte biz Işıltı Temizlik Şirketleri olarak her semtteki İstanbul evlerini iyi şekilde temizlemeye hazırız.

Temizlik firmalarımız tarafından, yeni evlilerin ilk 2 ay içindeki ev temizliği taleplerine % 10 indirimli fiyat sunulur.

 

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi