Temizlik Şirketlerine Bakış !

Temizlik Şirketlerinin Periyodik İşleyişi. Büyüklerimizin tabiriyle ahir zaman geldi gibi neredeyse. Çok katlı evler yapıldı. Binalar üst üste inşa edildi. Özellikle İzmir, Ankara, İstanbul gibi büyük şehirlerimizde yeşil alan kalmadı. Her yer bina oldu.

h-kisilerinin-temizlik-sirketlerineBu kalabalıklaşma ile birlikte bir yığın konu gündeme geldi. Özellikle İstanbul’da bir yerden bir yere gitmek bile büyük sorun iken mekanların her türlü temizliği hepten sorun haline geldi. 1 Mayıs’ta arayan bir müşterimiz evine gaz bombası isabet ettiğini ve hemen temizlemeye gelip gelemeyeceğimizi sormuştu. Şimdi ise güneş kendini tam anlamı ile hissettirmekte ve tüm müşterilerimiz cam temizliği , ofis temizliği, genel ev temizliği yaptırmak istemekte. Yazlıkların temizlenmesi lazım. Mübarek Ramazan ayı geliyor camilerimizin temizliği başladı. Yıl içinde yaşanan kısmi yoğunluk günleri geldi çattı. Temizlik şirketlerinin iş yükü belli zamanlarda artıyor ve kalifiye personel çok az.

Dış cephe temizliği;  acilen temizlenmesi şart oldu. Vinç şirketleri talebi karşılamakta zorlanıyor.

Oysaki temizlik hizmeti satın alacak kişilerde şu bilincin oturması lazım. Yılda bir defa temizlenen dış cepheler ancak kaba kirden arınır. Her türlü temizlikte periyodiklik esastır. İnşaat sonu dairelerde bile en az iki kere temizlik hizmeti uygulamak lazımdır. Bu konuların nasıl olması gerektiğini ve gerekli tüm işleyişleri, temizlik firmaları‘ndan öğrenebilirsiniz.

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi