Kağıthane Temizlik Şirketleri

Kağıthane temizlik şirketleri; özellikle 2000’li yıllara kadar varlığını hissettiremeyen Kağıthane bölgesi, günümüzde oldukça revaçtadır. Levent, Maslak Gültepe, Mecidiyeköy, Kağıthane, Ayazağa, Alibeyköy, Eyüp, Sanayi Mah., Yeşilpınar, Nurtepe semtlerine ve tüm otobanlara yakın oluşu bölgenin hızlı canlanmasını sağlamıştır. Ayrıca plaza ve iş merkezlerinin yakınında olmasına rağmen yüzölçümü ve boş alanlarının fazlalığı nedeni ile ferah fold ofis, ev ve rezidansların hatta Işıltı Temizlik Şirketi’nin yeni mevkii olmuştur.

Kağıthane ofis temizliği; plaza, işyeri ve ofis temizlikleri için parttime temizlik personeli, fulltime sözleşmeli personel, çaycı personel yerleştirme hizmetlerimiz mevcuttur. İnşaat sonu ofis temizliği, boş yada dolu ofis temizliği, uygun makine ve aparatları ile ve bu işi bilen temizlik personellerimiz ile halledilir.

Kağıthane ev temizliği; site, villa, daire ve her türlü ev temizliği, ev içleri ve apartman ortak alanları, merdivenleri dahil olarak yapılır. İnşaatı yada tadilatı bitmiş dairelerin ince temizliği, eşyalı dairelerin halı ve koltuk yıkaması, yatak yıkaması, cam temizliği, mutfak, banyo temizliği, balkonlarının temizliği, seramik ve fayanslarının temizliği, sert zemin ve parke yüzey temizlikleri en iyi şekilde yapılır.

kagithane ilaclama

kagithane ilaclama

Kağıthane dış cephe ve cam temizliği; Işıltı Temizlik Şirketi olarak Kağıthane’deki yüksek cephelerin, okul, plaza, rezidans, ev ve ofislerin cam temizliğini vinçli yada dış cephe asansörlü olarak A tipi uzman camcılarımız ile yapmaktayız. Kağıthane bölgesini adım adım bilen temizlik firmamız gerekli uygulama ve prosedürlerimiz ile iş öncesi tarafınızı bilgilendirmektedir. Cephe ve camlarda kullandığımız kimyasallar, asitik olmayıp cephelerinize ve kompozitlerinize zarar vermediği gibi, yağmur suyunun akışkanlığını sağlar. Temizlik uzun süre gider.

Kağıthane bölgesinde yapılan temizliklerden bazıları, cami temizlikleri, okul temizliği (Atatürk İlköğretim Okulu), fabrika temizliği, ofis temizlikleri (Foreks AŞ, Türkiye Turing İşletmeleri), yangın ve su baskını temizlikleri, boş ve eşyalı daire temizlikleri (Şelale Evleri, Başak Konutları).

Kağıthane temizlik personeli arayışlarınız için Kağıthane bölgesinde NeF 09 Ofislerimizden hizmet verilmektedir.

Kağıthane temizlik şirketleri

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi