Kağıthane Temizlik Hizmeti

Kağıthane Bölgesi, çok önceleri kasırları ve mesire yerleri ile bilinirken günümüzde yeni plazalara, iş merkezi ve konutlara kucak açmış Avrupa Yakasının en güzide semtleri arasına girmiştir. Oldukça geniş bir alanı kaplayan Kağıthane İlçesi, Beyoğlu, Şişli, Eyüp, Maslak Ayazağa gibi komşu ilçelere olan sınırları dolayısı ile her yönden kritik ve merkezi bir konuma sahiptir. Osmanlı’da büyük bir öneme sahipken bir ara duraklama devrini yaşayan Kağıthane, özellikle bu yıllarda inşaat firmalarının, mimar ve mühendislerin iştahını kabartmaktadır.

Kağıthane ilçesi, binlerce kişinin iş hacmi yanında, evsel yerleşim olarak hem villa hem de her tür konut projelerine ev sahipliği yapmaktadır. İş ve evin yakınlığı burada çalışana kolaylık sağlamakta, öğrenciler açısından da ulaşım rahatlığından dolayı yerleşimde tercih sebebi olmaktadır.

kagithane-temizlik-firmalari-isiltiKağıthane temizlik hizmetleri için 23 yıldan bu yana bölgede emek veren Işıltı Temizlik Şirketi, adresi Nef 09 Kağıthane adresinde 109 nolu ofistir. Işıltı Temizlik Şirketleri, Kağıthane Bölgesi’nde uzun yıllardır süren çalışmalarını daimi yeri olan Nef 09 Plaza içindeki 109 nolu ofisi ile perçinlemiştir. Buradan müşterisine direk ulaşım kolaylığı yanı sıra ekonomik hizmette sunmaktadır.

Kağıthane Temizlik Firması tarafından hizmet verilen bazı mahalleler; Hürriyet Mah temizlik, Çağlayan temizlik, Sanayi Mah. temizlik, Seyrantepe temizlik, Cendere temizlik, Çeliktepe temizlik, Gültepe temizlik.

Yapılan bazı temizlik hizmetleri; ofis temizliği, ev temizliği, villa temizliği, halıfleks temizliği, koltuk temizliği, dış cephe temizliği, cam temizliği, bina temizliği, cilalama hizmetleri, eski yapı temizliği, mimari işler sonrası her tür yapı temizliği, belediye temizlik hizmetleri, okul temizlik hizmetleri, depo temizlikleri, sanayi dükkan temizlikleri, mermer zemin, kristalize cila, polimerize cila hizmetleri, camcı hizmetleri, yetişmiş personel bordrolama hizmetleri, kuaför salonları temizlik hizmeti, diş muayene temizlik hizmeti, emlakçı temizlik, restoran temizlik hizmetleri, cafelerin temizliği, showroom temizlikleri, düğün salonları temizlik, güzellik salonları temizliği, sigorta şirketleri temizlik, çaycı personel yerleştirme işlemleri, her tür personel hizmetleri, iş merkezi merdivenleri temizlik hizmetleri.

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi