Kadıköy Temizlik Şirketleri

Kadıköy, Anadolu Yakası’nın merkezi en kalabalık ilçesidir. Merkezin deniz kenarında kurulu olması, karayolları ile ulaşımın yanı sıra deniz ulaşımını da sağlayarak Avrupa yakasındaki semtlere geçişi kolaylaştırmaktadır. Bu yüzden Kadıköy bölgesinin, merkezi konumu, ev, ofis ve iş yerlerinin fazla oluşu, kalabalık trafiği ile ayrı bir önem arz ettiğini bilir ve temizlik hizmeti uygulamasını bu detaylara göre icra eder.

Kadıköy ev temizlik hizmeti; daire ve ev temizliği yaparken en ince ayrıntıya dikkat edilmekte ve ülkemizde bir ilk olan dezenfektanlı ev temizliği metodu uygulanmaktadır. Temizlik Firmamız, temizliğin yanı sıra hijyen bilinci ile hareket eden hizmet alıcısına aynı anda cam temizliği, koltuk yıkama, halıfleks yıkama, dezenfektan uygulaması, ilaçlama, ütü hizmeti sunabilme teknolojisi ve ekipmanlarına sahiptir. Işıltı Temizlik müşterisi, günlerce temizlik peşinde koşturmak gerekmediğini, Işıltı Temizlik Şirketi‘nin bu işi en fazla 1 günde hallettiğini iyi bilir. Boş yada eşyalı daire temizliği, inşaat temizliği, yangın sonu temizliği, su baskını sonu temizlik, her tür konut temizliği profesyonel olarak 1 günde bitirilmektedir.

kadikoy-temizlik-sirketiKadıköy ofis temizlik hizmeti; Kadıköy ofis temizlikleri için parttime temizlik personeli, fulltime sözleşmeli personel, çaycı personel yerleştirme hizmetlerimiz mevcuttur. Çay ve temizlik Personelleriniz yıllık izine çıktığında firmamız personelleri gerekli temizlik hizmetini devir alacak yapıya sahiptir.

Kadıköy dış cephe cam temizliği; firmamız Kadıköy bölgesindeki yüksek cephelerin, plaza, ev ve ofislerin cam temizliğini A tipi uzman camcıları ile yapmakta olup bölgede vinç çalıştırmanın gereklerini geçmiş tecrübelerinden dolayı iyi bilmektedir. Özellikle dış cephe asansörü olmayan binalarda firmamızdan öneri alınız.

Kadıköy temizlik, Kadıköy bölgesinde yapılan cami temizlikleri, fabrika temizliği, ev ofis temizlikleri, yangın ve su baskını temizlikleri, Açıkkart Şirketler Grubu, Global Hukuk Şirketleri gibi farklı bünyelere hizmet vermektedir.

Kadıköy sözleşmeli temizlik personeli tüm mahallelerdeki iş yerlerine verilmektedir.
Kadıköy temizlik hizmeti verilen mahalleler; Acıbadem mahallesi temizlik, Bostancı Mahallesi ev ofis, dış cephe temizliği, dezenfektan uygulamaları, Caddebostan mağaza temizlik, Caferağa ev temizlik, Erenköy daire temizliği, Fenerbahçe Mahallesi ofis temizliği, Göztepe konut temizlik, Hasanpaşa Mahallesi temizlik işleri, Koşuyolu Mahallesi temizlik hizmetleri, Kozyatağı, sahrayı cedid, Suadiye mahallesi temizlik işleri, mermer cilalama hizmetleri.

Kadıköy temizlik şirketleri

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi