Kadiköy Temizlik Firması

Kadıköy Tadilattan Çıkmış Bina Temizliği

Kadıköy inşaatı bitmiş boş daireler, ofis ve işyerleri için Kadıköy’da her daim keşif hizmetimiz mevcuttur. Temizliğe başlanması için tüm ustalık işlerinin bitmesi gerekir. Kadıköy boya badana sonrası ya da tadilat aşaması bitmiş ofis, daire, müstakil ev temizlikleri taşınma öncesi birkaç gün içinde bitirilmelidir. Taşınma öncesinde yapılan temizlikten sonraki olası içeride çalışma ya da nakliye personelleri için galoş, paspas aparatları ve ek malzemeleri bırakılmaktadır. Kadıköy bölgesine günlük ev ofis temizliği konusunda da ek temizlik hizmetlerimiz mevcut olup temizlik son sistem makineler ile yapılmaktadır.

Kadıköy bölgesi için her daim temizlik servis araçlarımız su baskını temizliği gibi acil işler yapmanın yanı sıra tüm temizlik işleri dallarında faaliyet göstermektedir. Kadıköy ev, ofis temizliği ve camlarının temizliği bölgeyi iyi tanıyan kişiler tarafından temizlenmekte, trafik işgal edilmeden iş yapılmaktadır. Özellikle tadilattan çıkmış inşaat sonrası cam temizlikleri gerekirse vinç kullanılarak yapılmaktadır.

Kadıköy inşaat sonu temizlik şirketi; Kadıköy yoğun bir ilçe olsa da firmamız bölgeyi sokak sokak tanıdığı için hiç zorlanmadan iş yapabilmektedir. Apartman merdiven temizlikleri ve zemin cilalama işlemleri için günün her saati temizlik personeli yönlendirilebilmektedir. Kadıköy inşaat sonu daire temizlikleri için de durum aynıdır.