İstanbul Temizlik Firmaları

İstanbul Temizlik Firmaları; yaklaşık 25 yıldan bu yana değerli İstanbul’luların gönlünü kazanan Işıltı Temizlik Şirketi, bunca geçen yıl içinde iş şevkini ilk günkü gibi korumayı başarmış, yeni edinimlerini eski tecrübeleri ile birleştirerek sektöre ivme kazandırmıştır.
İstanbul ili nüfus artışının her geçen gün yükselmesi, kişileri yeni arayışlara sevk etmektedir. Her gün en az bir köy kadar büyüdüğü kabaca tabir edilen İstanbul şehri, zaman, trafik, yorgunluk açısından diğer illerimize göre daha şanssızdır. Bu keşmekeş içinde yaşayan İstanbul’ lular için düzenli ev ve ofis ortamı daha fazla önem kazanmaktadır. Yeni sistem akıllı ev ve ofislere sahip olmak kadar, başlangıçtaki düzeni korumak ve devamını sağlamak ta çok önemli. İşten eve gelen yada evden işe giden yorgun çalışanın (hele bayan ise bu durum daha da elzem) ortamda konfor ve rahatlık istemesi hiçte abes bir durum değil. Kısıtlı zamanda çok iş yapmak isteyen çalışan için uzun günler bile kısa saatler gibi geçmektedir.

Bu noktaya gelince içimizi en çok rahatlatan konu temizlik hizmeti alanında ivmemizin her geçen gün yukarılara çıktığıdır. Işıltı Temizlik Firması, ev temizliğinden ofis hijyenine, cam temizliğinden zemin cilalamaya, dezenfektan ve ilaçlamadan koltuk – halı temizliğine, bu saydığımız hizmetlerin ilk sefer gerçekleştirilmesinden sonra periyodik şekilde de devamının sağlanmasına, farklı iş anlayışı ve sunumuyla ayrı bir açı katmıştır. Sektörde diğer firmaların kısa vadeli labirent duruşuna karşılık uzun vadeli kalıcı yöntemler ve farklılıklar ile apayrı çerçeve çizmiş ve güçlü kadrosunu da uzun vadede edinmiştir.

İstanbul Temizlik Şirketi, İstanbul ilimiz son yıllarda daha fazla oluşan sel baskınlarına ara ara maruz kalmaktadır. Bu tür sel baskını durumlarında ekiplerimiz, hızlıca belirtilen noktalara ulaşmakta ve ortamı steril, kuru hale getirmektedir. Su baskını ve sel sonrası sudan arındırma işlemlerinde dikkat edilmesi gereken en büyük detay yüzey dezenfektanı kullanımıdır.
İstanbul Temizlik Firmaları; güzel İstanbul’umuz zaman zaman çıkan yangınlar sebebi ile zor anlar yaşamaktadır. Çoğu zaman bina dahilinde duyulan temizlik ihtiyaçlarınıza acil çözüm olmaktayız. Bu konudaki referanslarımızı mutlaka isteyiniz.

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi