haberUncategorized @trofis zemini temizlik şirketi

Ofis Temizliğinde Gözden Kaçırılmaması Gereken Hususlar

Neredeyse geçirdiğimiz zamanın çoğunu birçok insanla aynı ortamda bulunarak geçiriyorsak veya vaktimizin çoğunu ofis alanlarında  harcıyorsak  bu durumlarda hijyen ve titizlik faktörü olmazsa olmazlar arasına girmektedir. Fakat temizlik yapılacak bölge için  vakit ayrılacak bir plandırma yapılmamışa bu durumda ofis temizliği için profesyonel düzeyde ofis temizliği hizmeti veren firmalarla çalışmak veya bu alınan hizmet için  çalışmayı bir periyodik düzen haline getirmek gerekmektedir. Ofis temizliği aklımızda canlandırdığımız kadar kolay veya basit gözükse de ortamda ki hijyen ve bakteri bakımından profesyonellik  isteyen bir iştir.

Ofis temizliği hizmetinde profesyonel makineler ve alanında uzman ekiplerle çalışmak gerekmektedir. Bu Ekipler temizliğini titizlik ve hijyen anlayışına göre en üst seviyede yapmaları gerekmektedir. Hangi kimyasal malzemeleri kullanması gerektiğini bilmelidir. Temizlik yaparken bir plan ve programa göre ilerlemesi ve gerekli notların alınması gerekmektedir.  Temizliği nerede sonlandıracağı gibi profesyonel olması gerekmektedir. Aksi taktirde almış olduğumuz hizmetten memnun kalmayız. Bu da farklı problemler ve almış olduğumuz ofis temizlik hizmetinin yarım kalması gibi sonuçlar doğurabilmektedir. İyi araştırma ve analizden sonra temizlik şirketinizi seçebilirsiniz. Seçim yapmadan önce gerekli referanslara ve verilen hizmetleri kontrol etmenizi önermekteyiz.

Işıltı Temizlik Ofis Temizliğinde Öncü

Dezenfektanlı, bakterisiz, hijyenik, sağlıklı, refah seviyesi yüksek ve mutluluğun olduğu ortamlar çalışanın ve işverenin motivasyon ve verimliliğini arttırır. Işıltı Ofis Temizliği Şirketi olarak,  ofis temizliğinde her temizlikte daha temiz, insan sağlığını her anlamda pozitif etkileyen iyi bir ortamı sizlere sunmak istiyoruz.  Ofis temizliği hizmeti olarak kullandığımız makineler rutin olarak bakımları ve dezenfektanları yapılmakla beraber, alanında uzman çalışanlarımızın belgeleri bulunmaktadır.

Işıltı Ofis Temizlik Firmaları olarak vermiş olduğumuz hizmette memnuniyet yüzdesi %100’ü ulaştığını belirtmek istiyoruz. Her vermiş olduğumuz hizmetten sonra müşteri yorumlarımıza önem vermekteyiz. İleriye dönük referans ve kendi içimizde ki eksiklikler veya hataları görebilmek adına bu prosedürü uygulamaktayız. Vermiş olduğumuz ofis temizliği hizmetini sadece iş olarak hizmet ver git usulünde değil, sıcak kanlı, müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü olarak çalışmaktayız. 1997’den beri kesintisiz süren temizlik hizmetimiz isminde olduğu gibi ofisleriniz de ışıl ışıl ışıltı saçacaktır.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment