İstanbul ofis temizliği

İstanbul Ofis Temizliği Hizmetleri

İstanbul Ofis temizliği Hizmetleri ; profesyonel makineler ve alanında uzman ekiplerle çalışmak gerekmektedir. Ekiplerin İstanbul Ofis Temizliği Hizmetlerini titizlik ve hijyen anlayışına göre yapmaları gerekmektedir. Hangi kimyasal malzemeleri kullanması gerektiğini bilmelidir.

Temizlik yaparken bir plan ve programa göre ilerlemesi ve gerekli notların alınması gerekmektedir.  Temizliği nerede sonlandıracağı gibi profesyonel olması gerekmektedir. Aksi taktirde almış olduğumuz hizmetten memnun kalmayız. Bu da farklı problemler ve almış olduğumuz ofis temizlik hizmetinin yarım kalması gibi sonuçlar doğurabilmektedir. İyi araştırma ve analizden sonra temizlik şirketinizi seçebilirsiniz. Seçim yapmadan önce gerekli referanslara ve verilen hizmetleri kontrol etmenizi önermekteyiz.

İstanbul’da ofis temizliği hizmetleri genellikle şu hizmetleri kapsar:
  1. Genel ofis temizliği: Masaların temizlenmesi, zeminlerin süpürülmesi ve silinmesi, toz alma işlemleri.
  2. Cam temizliği: Cam yüzeylerin temizlenmesi ve parlatılması.
  3. Mutfak temizliği: Mutfak tezgahları, dolaplar ve cihazların temizliği.
  4. Banyo temizliği: Banyo ve tuvaletlerin temizlenmesi, dezenfekte edilmesi.
  5. Halı ve koltuk temizliği: Halıların vakumlanması ve koltukların temizlenmesi.
  6. Ofis ekipmanlarının temizliği: Bilgisayarlar, yazıcılar ve diğer ofis ekipmanlarının temizliği.
  7. Çöp ve geri dönüşüm kutularının boşaltılması ve temizlenmesi.
Profesyonel ofis temizlik hizmetleri, çalışanların daha sağlıklı bir ortamda çalışmasını sağlar ve ofisin temiz ve düzenli görünmesini sağlar. İstanbul’da birçok temizlik şirketi ofis temizliği hizmetleri sunmaktadır. İhtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun bir ofis temizlik hizmeti sağlayıcısı seçmek için referansları kontrol etmek ve hizmet detaylarını karşılaştırmak önemlidir. Ofisinizin temizliği konusunda profesyonel bir destek almak isterseniz, güvenilir bir temizlik şirketiyle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Işıltı Temizlik Ofis Temizliğinde Öncü

Dezenfektanlı, bakterisiz, hijyenik, sağlıklı, refah seviyesi yüksek ve mutluluğun olduğu ortamlar çalışanın ve işverenin motivasyon ve verimliliğini arttırır. Işıltı Ofis Temizliği Şirketi olarak,  ofis temizliğinde her temizlikte daha temiz, insan sağlığını her anlamda pozitif etkileyen iyi bir ortamı sizlere sunmak istiyoruz.  Ofis temizliği hizmeti olarak kullandığımız makineler rutin olarak bakımları ve dezenfektanları yapılmakla beraber, alanında uzman çalışanlarımızın belgeleri bulunmaktadır.

Işıltı Ofis Temizlik Firmaları olarak vermiş olduğumuz hizmette memnuniyet yüzdesi %100’ü ulaştığını belirtmek istiyoruz. Her vermiş olduğumuz hizmetten sonra müşteri yorumlarımıza önem vermekteyiz. İleriye dönük referans ve kendi içimizde ki eksiklikler veya hataları görebilmek adına bu prosedürü uygulamaktayız. Vermiş olduğumuz ofis temizliği hizmetini sadece iş olarak hizmet ver git usulünde değil, sıcak kanlı, müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü olarak çalışmaktayız. 1997’den beri kesintisiz süren temizlik hizmetimiz isminde olduğu gibi ofisleriniz de ışıl ışıl ışıltı saçacaktır.
author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment