İstanbul Ev Temizliği

Ev temizliği hem fiziksel hem de zihinsel sağlığımız için son derece önemlidir. Temiz bir evde yaşamak, hem huzur hem de konfor sağlar. İstanbul ev temizliği Şirketi ev sahiplerine düzenli ve detaylı temizlik hizmetleri sunarak hijyenik bir yaşam alanı oluşturmalarına yardımcı olur.

İstanbul’da Ev Temizlik şirketleri, evin her köşesini profesyonel bir şekilde temizler. Aynı esnada kullanılan hijyenik ürünler ve ekipmanlarla sağlıklı bir ortam yaratılır. Ev temizliğine özen gösterilmeli. Çünkü evde geçirilen konforlu zamanlar, aile bireylerinin daha keyifli ve huzurlu olmasını sağlar. Yaşadığımız evin temizliğine özen göstermek, genel sağlığımız ve yaşam kalitemiz açısından büyük önem taşır.

Ev temizliği ile genelde bayanlar ilgili görünse de. kadının iş hayatına atılması ile bu yük bir nebze de olsa baylara da paylaşım olmaktadır. Aslında ev temizliği çalışan kadınlarımız için zor gelmektedir. Fakat bu sayede azda olsa yükleri hafiflemektedir.

Biz Işıltı Temizlik Şirketi olarak sizlere bu konuda yardımcı olup üzerinizdeki görevleri hafifletmek istemekteyiz.

h-ev-temizligi-sirketleri

İstanbul Ev Temizliği Şirketlerinin Sırasıyla Yaptıkları İşlerin Dökümü

İstanbul’da ev temizliği hizmetimiz kapsamında geniş bir yelpazede hizmetler sunuyoruz:
 1. Cam çerçeve iç-dış temizliği
 2. Kapı ve duvar silimi
 3. Halıfleks yıkama ve koltuk yıkama
 4. Avize temizliği
 5. Buharlı petek temizliği
 6. Banyo temizliği
 7. Buharla davlumbaz temizliği ve filtrelerin yağdan arındırılması
 8. Mutfak dolapları iç-dış temizliği
 9. Fayans, parke ve yüzey temizliği
 10. Balkon temizliği
 11. 7 adımda WC’lerin temizliği ve dezenfeksiyon uygulaması
Profesyonel ekiplerimiz, evinizin her köşesini detaylı bir şekilde temizleyerek hijyenik ve sağlıklı bir yaşam alanı oluşturmanıza yardımcı olur. İhtiyacınıza yönelik temizlik hizmetlerimizden faydalanmak için bize ulaşabilirsiniz.

Ev halıfleksleri yıkama

Toz ve leke tutmuş halıfleksler, yüksek su emiş gücüne sahip güçlü makineler ile derinlemesine yıkanır ve vakumlanır. Halının cinsine göre öncesinde kuru vakum, fırçalama, buharlama gibi yöntemler de uygulanabilir. Bu işlemler halının temizlenmesinde etkili olup, halınızı hijyenik ve temiz bir şekilde yeniden kullanmanızı sağlar. Profesyonel temizlik ekipleri, halıflekslerinizi en uygun ve etkili şekilde temizlemek için çeşitli tekniklerden faydalanır.

Ev camlarının ve pencerelerinin silinmesi

Ev camlarının ve pencerelerinin silinmesi, evinizin temiz ve parlak görünmesi için önemlidir. Cam temizliği, yağmur, toz ve diğer kirleticilerle kirlenmiş camları titizlikle temizleyerek yapılır. Cam silen personellerimiz güvenlik sertifikalarına sahiptir, bu da güvenli bir hizmet sunulduğunu gösterir. Evinizin camlarını düzenli olarak temizletmek, hem görünüm açısından hem de sağlıklı bir ortam yaratmak için önemlidir.

Ev koltuğu yıkama

Ev koltuğu yıkama hizmeti. Yerinde koltuk yıkama yöntemiyle evinizdeki koltuklar, çekyatlar ve diğer döşemelerin vakumlanmasını içerir. Islak vakum sistemleri kullanılarak derinlemesine yıkanan koltuklar aynı zamanda bakterilerden arındırılır. Bu hizmet, evinizdeki koltukların temiz ve hijyenik bir şekilde kullanımını sağlar, aynı zamanda temizlik ve sağlık açısından önemli bir adımdır. Profesyonel ekiplerimiz, ev koltuklarınızı etkili bir şekilde temizleyerek yeniden canlandırır ve bakterilerden arındırır.

Ev zemin cilalama

Mermer, vinil, pvc her türlü zeminin cinsine göre polimerize yada kristalize cila uygulaması yapılır. Cila sonrası bakımları için firmamızı arayabilirsiniz.

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi