İstanbul ev temizlik şirketleri

Ev temizliği son derece hassas bir konudur. Ev ortamının daima temiz olması aileye sağlıklı rahat bir ortam ferahlığı ve aynı zamanda huzuru, konforu ve rahatlığı bir arada getirmektedir. Düzenli olarak temizlenen hijyenik bir ev ortamında yaşamak daha sağlıklı değil midir? Nasıl ki kendi temizliğimize önem veriyorsak yaşadığımız evimizin de temizliğine o kadar önem vermeliyiz. Evin temizliği ile genelde bayanlar ilgili görünse de kadının iş hayatına atılması ile bu yük bir nebze de olsa baylara da paylaşım olmaktadır. Aslında ev temizliği çalışan kadınlarımız için zor gelmektedir. Fakat bu sayede azda olsa yükleri hafiflemektedir.

Biz Işıltı Temizlik Şirketi olarak sizlere bu konuda yardımcı olup üzerinizdeki görevleri hafifletmek istemekteyiz.

h-ev-temizligi-sirketleri

İstanbul Ev Temizliği: Cam çerçeve iç dış temizliği, kapı silimi, duvar silimi, halıfleks yıkama, koltuk yıkama, avizelerin temizliği, buharlı petek temizliği, banyo temizlenmesi, buharla davlumbazın temizlenmesi ve filtrelerin yağdan arındırılması, mutfak temizliği, mutfak dolapları iç dış, fayans, parke, yüzey temizliği, balkon temizliği, 7 adımda wc lerin temizliği ve dezenfeksiyon uygulaması.

Ev koltuğu yıkama; yerinde koltuk yıkama hizmeti ile ev koltukları, çekyat ve her tür döşemelerin vakumlaması yapılmaktadır. Islak vakum sistemleri ile derinlemesine yıkanan koltukların aynı zamanda bakterilerden arındırılması sağlanmaktadır.

Ev halıfleksleri yıkama; toz ve leke tutmuş halıfleksler yüksek su emiş güçlü makineler ile derinlemesine yıkanır ve vakumlanır. Halının cinsine göre öncesinde kuru vakum, fırçalama, buharlama gibi yöntemlerden faydalanılabilir.

Ev camı silme; yağmur, toz, fırtına gibi etmenler ile kirlenen her tür cam temizlikleri itina ile yapılır. Cam silen personellerin tüm güvenlik sertifikaları mevcuttur.

Ev zemin cilalama; mermer, vinil, pvc her türlü zeminin cinsine göre polimerize yada kristalize cila uygulaması yapılır. Cila sonrası bakımları için firmamızı arayabilirsiniz.