Eşyalı Ev Temizliği & Hediyesi
Halı ve Koltuk Temizliği

2.500 5.850  + KDV

Sayın Hizmet Alıcılarımızın Dikkatine!

Abone müşterilerimizin fazlalığından dolayı zaman zaman yoğunluk yaşanabiliyor. Lütfen hizmet tarihini telefonla ( 0532 6449912 ) teyit etmeden paket satın almayınız. Personellerimizin yemek bedeli, kullandığımız temizlik malzeme ve kimyasallarımız firmamıza aittir. İş kalite ve denetimleri açısından tek personel ile hizmet verilmemektedir. Camcı personel dahil olmak üzere en küçük ekibimiz 3 kişiliktir. Bu konuda lütfen ısrarcı olmayınız.

Ütü, bulaşık, perde yıkama ve duvar silimi hizmeti hariçtir.

Villa ve dubleks temizlik fiyatları farklıdır. İş öncesi belirtmeniz gereken durumlar ve özel talepleriniz için +90(532 6449912) hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

Temizle
Category: SKU: evtemizligi100 Tags:

Açıklama

YAPILACAK İŞLER:
Cam temizliği: iç dış çerçeveleriyle birlikte tüm ulaşılabilir camlar.
Mutfak temizliği: ilk kullanım bezleri ile mutfak dolapları içleri ile birlikte, mutfak zeminleri, buzdolabı ve fırın dış yüzey temizlikleri
Genel temizlik: salon ve genel tüm odaların eşyalarının toz alımı, petek temizliği, zemin temizliği ve tüm detaylı genel temizlik işlemleri, yüzeye uygun hassas temizlik kimyaları ve ekipmanları ile gerçekleştirilir.
Banyo – wc temizliği: lavabo, klozet, fayans, derz araları dahil tüm yüzeylerin banyo hijyenine uygun kimyasallar ve bazı uygulama teknikleri ile temizliği.
Balkon temizliği: balkon zemin ve korkulukları temizliği.

BAZI HUSUSLAR:
Hizmet alıcının işi eksik belirtmesi, içeride boyacı, marangoz vs. usta çalışması gibi hallerden dolayı işin bitmemesi durumlarında bir sonraki gün personel gönderimi personel sayısı üzerinden ayrıca ücretlendirilir.
İş süresince bir yetkiliniz işin başında durmalı, iş bitiminde de işi görerek kabul edip teslim almalıdır. İş sonrası oluşan memnuniyetsizlik durumlarında bu husus göz önünde bulundurulmalıdır. Çöpe atılan eşyalar üzerinde, hizmet alıcının denetimi zaruri olup, sorumluluk kabul edilemez.
Firmamız iş kalitesi açısından deneyimli, üniformalı ve güvenilir personellerden oluşan programlar hazırlar. İşin ertelenme durumlarında en fazla 72 saate kadar firmamız telefonlarımızdan haber verilmesi gerekmektedir. Verilen gün ve saatte hizmet alıcının evde olmaması durumlarında işin bedeli geri iade yapılmaz.
Çalışan tüm personellerimizin iş güvenlik sertifikaları bulunmakta olup hepsi sigortalıdır. 9.45-16.00 çalışma saatleri (hafta içi). Bayram vs resmi tatillerde çalışmamız yoktur.