Hamam Temizliği Şirketi

Dezenfeksiyonlu ve Buharlı Hamam Temizliği

Işıltı Temizlik Firması olarak yapılan hizmetin en üst seviyede tutulmasına önem gösteririz. Bunun nedeni Hamam ve Spalar suyun yoğun kullanıldığı, hijyen ve temizlik anlayışının en ihtiyaç gerektirdiği alanlardır. Hamamlarda sağlanması gereken hijyen müşteriler ve ayriyetten çalışan personel sağlığı içinde ileri derecede önemlidir.

Hamam veya Spalar otellerde veya şahıs olarak açılmış yerlerde kullanılmakta olduğundan; ortam sıcaklıkları, kullanılan maddeler ve solüsyonlar nedeniyle mikroba ve bakterilere açık ortamlardır. Bu alanlarda temizlik sağlayabilmek üst düzey bir hizmettir. Bu alanda verilen çalışmalar ve vermekte olduğumuz çalışmalar için profesyonel kadro , program akışı ve en iyi kimyasal malzemeler kullanılmaktadır. Hamam Spa ve Havuz gibi çalışma yapılacak alanlar hata kabul edilmeyecek alanlardır.

Buharlı ve Dezenfeksiyonlu Hamam Temizliği; hamamlarda bulunan bir çok kir türüne giderim çalışmaları yapılırken ortamın bakterilerden arınmasına dikkat edilir. Sıcak buharın yanı sıra temizlik suyumuzda bulunan dezenfeksiyon tabletlerin sıvıları, hamamlarda bakterilerin minimuma inmesini sağlamaktadır.

Işıltı Temizlik Şirketi hamamlarda bakteri üremelerinin önüne geçecek çalışmalarını bir program akışına göre profesyonel düzeyde bir hizmet anlayışıyla gerçekleştirmektedir.