Hamam Temizliği Şirketi

Hamam Temizliği; Işıltı Temizlik Firması olarak yapılan hizmetin en üst seviyede tutulmasına önem gösteririz. Bunun nedeni Hamam ve Spalar suyun yoğun kullanılıyor. Hijyen ve temizlik anlayışının en ihtiyaç gerektirdiği alanlardır. Hamamlarda sağlanması gereken hijyen, müşteriler ve çalışan personel sağlığı içinde ileri derecede önemlidir. Hamam Temizliği Firmaları.

Hamam veya Spalar otellerde veya şahıs olarak açılmış yerlerde kullanılmaktadır. Ortam sıcaklıkları, kullanılan maddeler ve solüsyonlar nedeniyle mikroba ve bakterilere açık ortamlardır. Bu alanlarda temizlik sağlayabilmek üst düzey bir hizmettir. Verilen çalışmalar ve vermekte olduğumuz çalışmalar için profesyonel kadro , program akışı ve en iyi kimyasal malzemeler kullanılmaktadır.

Buharlı ve Dezenfeksiyonlu Hamam Temizliği; hamamlarda bulunan bir çok kir türüne giderim çalışmaları yapılırken ortamın bakterilerden arınmasına dikkat edilir. Sıcak buharın yanı sıra temizlik suyumuzda bulunan dezenfeksiyon tabletlerin sıvıları, hamamlarda bakterilerin minimuma inmesini sağlamaktadır.

Işıltı Temizlik Şirketi hamamlarda bakteri üremelerinin önüne geçecek çalışmalarını bir program akışına göre profesyonel düzeyde bir hizmet anlayışıyla gerçekleştirmektedir.

 

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi