Halıfleks Yıkama Şirketi

Halıfleks Yıkama Şirketi; hijyene önem veren yerinde halıfleks yıkama firması olarak gerek personellerimiz gerek firma yöneticilerimiz sizlere güven vermek adına memnuniyeti had safhaya çıkartmıştır. Hem geleceğimizi hem de sizin geleceğinizi düşünerek kendine inanan, güvenen ve prensipli bir firma olmayı amaçlayan Işıltı Temizlik sizleri memnun edip, beraber büyümeyi hedeflemiş bulunuyor.

Hizmette kalite ilkesiyle yola çıkan halıfleks yıkama şirketimiz bu konuda 25 yılını harcamış olmanın gururunu yaşıyor.

Halıfleks Yıkama Şirketi; ekonomik halı yıkama hizmetimizle her müşterimize uygun ve kaliteli bir hizmet sağlayarak müşteri potansiyelimizi yakalıyoruz. Uygun fiyatlarla kendinizi yormadan, halıfleksleriniz özenle yıkanmaktadır.

Cami halısı gibi kalın halılarda da yıkama sonrası 5-6 saatte kuruma sağlandığı gibi düzenli ve nitelikli yıkama sonucu bakterilerin azaldığı gözlemlenmiştir. Ev halı ve halıflekslerin sabah saatlerinde yıkanmasında fayda vardır.  Burada asıl dikkat edilecek konu; genel temizlik ile halı temizliği beraber yürütüldüğünde halı temizliğinin tüm genel temizlik işlemleri sonunda yapılmasının daha iyi olacağıdır.

h-halifleks-yikama-sirketi

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi