İstanbul ve Tüm Türkiye Geneli Genel Temizlik Hizmeti Uygulamaları

İstanbul ve tüm Türkiye geneli ev ve ofislerin tüm temizlik işlerini en iyi şekilde yürüten Işıltı Temizlik, sektöre yeni giren firmalara da ışık olmayı başarmıştır. Temizlik ve hijyen anlayışını bir arada yürüten Işıltı Temizlik Firması, çevre dostu ürünleri kullanmaktadır. Sokak hayvanları çalışmaları ile de diğer firmalara örnek olmuştur.

Genel Temizlik Hizmeti Tanımı; her alanda yüzeye zarar vermiş ya da verebilecek olan her türlü etkinin, mekanik ve kimyasal uygulamalar yapılarak ortamdan uzaklaştırılması işidir. Bu tür etkiler virüs görevini taşır. Özellikle wc, banyo kısımlarının başta olmak üzere temizliğinin yenilenmesinde fayda vardır. Temizlik hizmetini tek defalık değildir. Ardı ardına yapılacak bakım ve temizlik hizmeti şeklinde düşünmek lazımdır. Bu düşünce şekli ile işe başlamak hijyende kalıcılığı sağlayacaktır.

Bazı genel temizlik hizmeti içerikleri; genel temizlemeye nereden ve nasıl başlanır? Genel temizliğin en büyük vazgeçilmezi camlardır. Dış cephe camları temizlikte başı çekmektedir. Çerçeve ve cam temizliğinin en iyi şekilde yapılması ortamda diğer yapılacak temizlikler açısından da önemlidir. Cam kısımlarda temizlik programları oluşturulurken profesyonel cam temizlik firmalarından destek alınmalıdır. Oluşabilecek risklerin önüne geçilmeye çalışılır.

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi