Florya Temizlik Şirketleri

Florya semti; Bakırköy ilçesine bağlı olup Basınköy ve Şenlikköy mahallelerine çok yakındır. Sakin ve gürültüden uzak oluşu ile bilinir. Yeşil alanlarının fazla oluşu nedeniyle adeta bir orman havası hakimdir. Sahile yakınlığı, tren ve metro istasyonuna yakınlığı, yeni bisiklet yolları ve alış veriş merkezleri ile farklı bir havası vardır Florya’nın. Her ne kadar iş merkezi ve ofisler varsa da daha çok bahçeli konutların bölgeye hakim olduğu görülmektedir. Nizamlı cadde ve sokakları, cafeleri ve açık hava kahvaltı alanları ile gençlerin ve ileri yaştaki herkesin ilgisini çeken bir semttir. Akşamları daha sakin olmasına rağmen, bazı sokak ve caddelerde kalabalığı yakalayabilirsiniz.

Florya’nın ulaşım sorunu günümüzde eskisi kadar zor olmayıp yeni metro hattı ile biraz daha rahatlamıştır. Marmaray projesi bittiği zaman daha da kolaylaşacaktır. Gezilecek başlıca yerler arasında Çekmece Caddesi,  Atatürk Ormanı, Florya Sahil Parkı, Menekşe, Yeşilköy Halkalı Caddesi ve Flyinn, Aqua Florya Alışveriş Merkezi yer almaktadır. Rönepark, günün her saati ayrı güzellikte olup burada kahvaltı sonrası sahil boyu yürüyüş yapılabilir.

florya-temizlik-sirketimizFlorya Temizlik Şirketleri; Florya’da konut fiyatları oldukça yüksektir. Bahçeli, geniş balkonlu ve havuzlu evler ve villalar ile burası devamlı rağbet görmektedir. Buradaki okulların fazla oluşu da öğrenciler ve aileler için burayı tercih sebebidir. Işıltı Temizlik Şirketleri, Florya, Basınköy, Yeşilyurt, Şenlikköy bölgelerine uzun yıllardır, ev temizlik, cami temizlik, okul temizlik, cilalama ve ofis temizlik hizmeti vermektedir. Referanslardan bazıları; Koru Florya Evleri, Flyinn, Ekşinar Konakları, Basınköy Camii.